اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35799 مورخ:[1397-10-10 13:07:01]
کشف کلاهبرداری میلیاردی در بابلسر / اعتراف متهمان به 9 فقره کلاهبرداری
فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد

کشف کلاهبرداری میلیاردی در بابلسر / اعتراف متهمان به 9 فقره کلاهبرداری

فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف کلاهبرداری 15 میلیارد ریالی در شهرستان بابلسر خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار"سیدمحمود میرفیضی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،گفت: در پی مراجعه چند نفر از متصدیان فروشگاه های عرضه کالا در شهرستان بابلسر مبنی بر این که فردی با همراهی یک خریدار زن، با ارائه چک های جعلی از آنان کلاهبرداری کرده است، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: پس از هماهنگی های قضائی، ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی بابلسر با انجام اقدامات اطلاعاتی متهمان را شناسایی کردند.

سردار میرفیضی، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی، متهمان در عملیاتی ضربتی دستگیر و در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 9 فقره کلاهبرداری از شهروندان در مجموع به مبلغ 15 میلیارد ریال اعتراف کردند.

وی با اشاره به کشف و تحویل مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه به مال باختگان، اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه با بیان این که کلاهبرداران و افراد فرصت طلب معمولا با ظاهری فریبنده، آراسته و با قدرت بيانی فوق العاده طعمه های خود را انتخاب می کنند به مردم و متصدیان شرکت ها و موسسات تجاری و تولیدی توصیه کرد: برای پیشگیری از سوء استفاده افراد فرصت طلب و سودجو،از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کنند.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا