اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35798 مورخ:[1397-10-10 12:55:01]
رفع تصرف  8 هزار متر از اراضی دولتی در تنکابن
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی مازندران خبر داد

رفع تصرف 8 هزار متر از اراضی دولتی در تنکابن

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی مازندران طی گفت‌وگویی  از رفع تصرف حدود هشت هزار و 169  متر از اراضی دولتی واقع در شهرستان تنکابن طی آذر ماه سال‌جاری خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ علی قاسمی معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی مازندران طی گفت‌وگویی  از رفع تصرف حدود هشت هزار و 169  متر از اراضی دولتی واقع در شهرستان تنکابن طی آذر ماه سال‌جاری خبر داد.

وی ضمن اعلام این خبر افزود: تصرف غیر مجاز به صورت ساخت بنا و دیوار کشی انجام شده بود که با پیگیری حقوقی موضوع، به صدور حکم رفع تصرف و خلع ید از متصرف شد و حکم صادره با پیگیری کارشناسان حقوقی و اداره راه و شهرسازی تنکابن، عباس آباد و رامسر و توسط فرمانده و پرسنل یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن در استان، رفع تصرف و به بیت امال اعاده شد که ارزش تقریبی آن حدود 200 میلیارد ریال برآورد می‌شود.

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران تصریح کرد: بر اساس قانون هرگونه ساخت و ساز بدون مجوز، دخل و تصرف، تعرض و تجاوز بر اراضی دولتی جرم است و ماموران یگان حفاظت این اداره کل در صورت مشاهده چنین مواردی اقدام قانونی لازم را اعمال می‌کنند.

قاسمیمتذکر شد:  یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران به صورت 24 ساعته گشت زنی داشته و از اراضی دولتی محافظت و با افراد فرصت طلب و زیاده خواه برخورد قانونی خواهند کرد.

وی در پایان از شهروندان مازندرانی درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تجاوز به حریم راه و اراضی دولتی و ساخت و ساز غیرقانونی مراتب را به شماره تلفن 33375191-011 اطلاع دهند. 

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا