اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35796 مورخ:[1397-10-10 12:45:01]
سنگاری سرپرست جدید اداره کل منابع طیبعی و آبخیزداری منطقه نوشهر شد
طی حکمی؛

سنگاری سرپرست جدید اداره کل منابع طیبعی و آبخیزداری منطقه نوشهر شد

طی حکمی از سوی خلیل آقایی معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، عبدالرضا سنگاری به سمت سرپرست اداره کل منابع طیبعی و آبخیزداری استان، منطقه نوشهر منصوب شد.

به گزارش مازند اصناف؛ مهدی خلیلی تیرتاشی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: طی حکمی از سوی خلیل آقایی معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، عبدالرضا سنگاری به سمت سرپرست اداره کل منابع طیبعی و آبخیزداری استان، منطقه نوشهر منصوب شد.

 

مشاور رئیس و مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران خاطرنشان کرد: در این حکم خطاب به نامبرده آمده است: "نظر به تعهد، تخصص و سوابق جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست اداره کل منابع طیبعی و آبخیزداری مازندران، منطقه نوشهر منصوب می شوید.

 

در ادامه این حکم آمده است:

امید است با اتکال به خداوند قادر متعال و بهره گیری از تقوای الهی در قالب اصول و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و با همکاری نیروهای متخصص، متعهد و آگاه در پیشبرد برنامه‌های سازمان به ویژه حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی، توسعه طرح‌های جنگل‌کاری، مرتعداری، حفاظت خاک و آبخیزداری با تاکید بر مشارکت‌های مردمی گام‌های موثری بردارید، توفیق روز افزون جنابعالی را در این امر خطیر از خداوند متعال خواستارم."

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا