اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35793 مورخ:[1397-10-10 11:04:01]
 شرکت شن و ماسه دشت‌نظیر نوشهر تعطیل شد
رئیس محیط زیست نوشهر:

شرکت شن و ماسه دشت‌نظیر نوشهر تعطیل شد

رئیس اداره حفاظت محیط زیست نوشهر گفت: با اتمام مهلت مجوز فعالیت موقت واحدهای تولید شن و ماسه دشت‌نظیر نوشهر و حکم قضایی صادره مبنی بر پلمب و تعطیلی آنها که با همکاری نیروی انتظامی انجام گرفته بود،شرکت شن و ماسه دشت‌نظیر به دلیل آلایندگی زیست‌محیطی تعطیل شد.

به گزارش مازند اصناف؛ سلطانی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: با اتمام مهلت مجوز فعالیت موقت واحدهای تولید شن و ماسه دشت نظیر نوشهر و حکم قضایی صادره مبنی بر پلمپ و تعطیلی آنها که با همکاری نیروی انتظامی انجام گرفته بود.

وی تصریح کرد: در چند روز اخیر خبرهای جسته گریخته از فعالیت شرکت به گوش می‌رسید که در پایش نیمه شب ماموران یگان حفاظت فعالیت شرکت محرز شد و در مورخه هشت دی ماه جاری با حضور رئیس دادگاه کجور، یگان حفاظت محیط زیست، نیروی انتظامی و ماموران منابع طبیعی، شرکت‌های فوق پلمب شده و با نصب بنر هشدارهای لازم درباره عدم فعالیت، متذکر شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست نوشهر افزود: با حکم قضایی کلیه ماشین‌آلات این شرکت‌ها نیز پلمب شد و همچنین هرگونه خروج مصالح از این شرکت‌ها پیگرد قانونی دارد و خاطی اعمال قانون می‌شود.

پیش از سال 94 چندبار این شرکت پلمب شد، متاسفانه صاحبان شرکت پلمب را شکسته و مجدد مشغول به کار شدند. در سال 94 با دستور مستقیم دادستان کل به اداره برق بابت قطع برق، اداره آب و قطع آب شرکت و محیط زیست به جهت پلمب؛ این شرکت به مدت یک سال پلمب شد.

سال 95 فرماندار وقت نوشهر با اختیار خود از طریق شورای تامین پلمب را باز کردند؛ البته از طرف دادگاه استان پیگیر این موضوع شدند بابت بازکردن خودسرانه پلمب و تخلف صورت گرفته که همچنان پیگیر این پرونده هستند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا