اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35792 مورخ:[1397-10-09 12:01:01]
گلایه تقوی‌فرد از دو مدیر استانی تا مخالفت صریح با تعطیلی واحدهای صنعتی به‌دلیل مطالبات بانکی
در بازدید رئیس کل دادگستری مازندران از واحدهای صنعتی بابل مطرح شد؛

گلایه تقوی‌فرد از دو مدیر استانی تا مخالفت صریح با تعطیلی واحدهای صنعتی به‌دلیل مطالبات بانکی

رئیس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه تعطیلی کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی ممنوع است، گفت: اجازه نمی‌دهم واحدهای تولیدی و کارخانه‌ها به دلیل مسائل اداری تعطیل شوند و اگر یک بانک، کارخانه ای را تعطیل کرد تمام مطالبات او را تعطیل می‌کنیم.

به گزارش مازند اصناف؛ حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی تقوی فرد در بازدید از واحدهای تولیدی شهرستان بابل با اعلام حمایت قاطع از صنعت و تولید در استان، اظهار کرد: امروز نظام سلطه در جنگ اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران است و دنیای کفر در تلاش است ما را در محاصره اقتصادی قرار دهد تا دست از اعتقادات خود برداریم که قطعا در نیل به این هدف شوم خود ناکام خواهد ماند.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان با تاکید بر این مطلب که تعطیلی کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی ممنوع است، افزود: اگر یک بانک، کارخانه ای را تعطیل کرد ما تمام مطالبات او را چه از طریق اداره ثبت اسناد و چه اجرای احکام تعطیل می کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد ادامه داد: نمی گوییم بانک ها مطالبات خود را نگیرند ولی با بحث تعطیلی مخالفیم؛ چراکه چرخ کارخانه ها به عنوان سنگرهای اقتصادی باید بچرخد و صنعت باید فعال باشد تا مطالبات بانک ها پرداخت شود.

رئیس شورای قضایی استان مازندران در ادامه با انتقاد و گلایه از رئیس سازمان صمت استان و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران به دلیل عدم حضور در جلسه، افزود: متولیان اصلی صنعت استان باید امروز در جلسه حضور داشتند تا به مشکلات واحدهای تولیدی رسیدگی شود و غیبت آنها به هر دلیلی که باشد قابل قبول و پذیرفته نیست و پیگیری خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد با اشاره به این مطلب که عدم تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی، به خیر و صلاح همگان است، تاکید کرد: با تمام توان از همه صنعتگران و تولیدکنندگان حمایت می کنیم.

گفتنی است در این بازدید که با حضور معاونین رئیس کل دادگستری استان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران، رئیس دادگستری و دادستان بابل و مدیران واحدهای تولیدی برگزار شد، مشکلات مجموعه صنایع تولیدی کیافرین- رنگینه و کاتالیست، پیشرو پلیمر طبرستان و بهگوشت و ویانا مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم برای حل مشکلات این واحدها از سوی رئیس کل دادگستری مازندران صادر شد.

 

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا