اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35696 مورخ:[1397-09-24 16:28:01]
 کشف 7 میلیارد ریال کالای قاچاق در محور سوادکوه
فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد

کشف 7 میلیارد ریال کالای قاچاق در محور سوادکوه

فرمانده انتظامی مازندران از توقیف یک دستگاه کامیون حامل بار قاچاق به ارزش 7 میلیارد ریال در محور سوادکوه خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سیدمحمود میرفیضی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی و بر برخورد با پدیده شوم قاچاق در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق کالاهای اساسی و لوازم خانگی در محور سوادکوه، موضوع به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی و اجرای طرح کنترل مبادی ورودی و خروجی استان در محور سوادکوه، ماموران پلیس آگاهی شهرستان موفق شدند، یک دستگاه خودرو کامیون حامل بار قاچاق را شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی مازندران، اظهار کرد: ماموران در اقدامی غافلگیرانه در ساعت 2 بامداد این خودرو را در حال تردد در این محور متوقف کردند و در بازرسی از آن موفق شدند، مقادیر زیادی لوازم خانگی و الکترونیکی از جمله یخچال، انواع وسایل چرم، لاستیک خودرو و وسایل آشپزخانه قاچاق را کشف کنند.

میرفیضی با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه بیش از 7 میلیارد ریال اعلام شده، افزود: خودرو کامیون حامل کالای قاچاق به پارکینگ منتقل و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

وی با اشاره به اینکه پدیده شوم قاچاق کالا ضربه‌ای مهلک به بدنه اقتصاد کشور می‌زند و یکی از عوامل مهم معضل بیکاری و تعطیلی کارخانجات تولیدی است، گفت: پلیس در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی با هرگونه قاچاق کالا برابر قانون به شدت برخورد می‌کند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا