اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35695 مورخ:[1397-09-24 15:48:01]
طرح ویژه شب یلدا در مازندران آغاز شد/جزای نقدی 433 میلیاردی برای متخلفان طی هشت ماهه امسال
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران:

طرح ویژه شب یلدا در مازندران آغاز شد/جزای نقدی 433 میلیاردی برای متخلفان طی هشت ماهه امسال

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از آغاز اجرای طرح ویژه شب یلدا در مازندران طی روز جاری خبرداد و گفت: در هشت ماهه سال جاری، 13 هزار و 370 فقره پرونده مختومه شد و متخلفین به مبلغ 433 میلیارد و 674 میلیون و 602 هزار و 389 ریال جزای نقدی محکوم شدند.

به گزارش مازند اصناف؛ یدالله ملکی مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از اجرای طرح ویژه شب یلدا در مازندران خبر داد و گفت: با توجه به در پیش رو بودن ایام پایانی فصل پاییز و نزدیک شدن به شب یلدا و جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت‌ها در بازار،  طرح ویژه شب یلدا با هدف برخورد با متخلفین برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به افزایش تقاضا برای خرید میوه، آجیل و خشکبار از سوی مصرف کنندگان، این طرح با هماهنگی تمامی دستگاه‌های ذی مدخل در استان اجرایی می‌شود و متخلفین به تعزیرات حکومتی معرفی می‌شوند.

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خاطرنشان کرد: در این طرح، روسای شعب به همراه بازرسین مربوطه از میادین میوه وتره بار، مراکز خرید و واحدهای عرضه کننده آجیل و خشکبار بازرسی می‌کنند و متخلفین در صورت اثبات تخلف به مجازات نقدی و دیگر مجازات‌های مقرر در قانون محکوم خواهند شد.
 
این مقام ارشد تعزیرات حکومتی مازندران بیان کرد: این طرح از امروز 24 آذرماه  شروع و تا سی‌ام آذرماه نیز ادامه خواهد داشت.
 
ملکی در خصوص عملکرد 8 ماهه اداره متبوعش اذعان کرد: در هشت ماهه سال جاری، 13 هزار و 370 فقره پرونده مختومه شد و متخلفین به مبلغ 433 میلیارد و 674 میلیون و 602 هزار و 389 ریال جزای نقدی محکوم شدند.
 
به گفته وی، در این مدت، عدم درج قیمت با 4 هزار و  463 فقره، گران‌فروشی با 3 هزار، 828 فقره و عدم ارایه فاکتور خرید با یک‌هزار و 325 فقره، عدم صدور فاکتور با 883 فقره و عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با 569 فقره بیشترین تخلفات انجام شده در استان بود.
 
ملکی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف از واحدهای صنفی مراتب را به سامانه 135 و ادارات تعزیرات حکومتی شهرستان‌های تابعه و یا با سامانه 124 اطلاع رسانی کنند تا با متخلفین برخورد شود.

انتهای پیام/

 

 

 

 

» برچسب ها : , طرح , ویژه , نظارت , شب , یلدا , مازندران , بازار , تعزیرات , طرح , ویژه , نظارت , شب , یلدا , مازندران , بازار , تعزیراتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا