اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35690 مورخ:[1397-09-23 16:55:01]
 11 میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران کشف شد/ دستگیری 52 متهم به قاچاق کالا
جانشین فرمانده انتظامی مازندران:

11 میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران کشف شد/ دستگیری 52 متهم به قاچاق کالا

فرمانده انتظامی استان از کشف قریب به 11 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا طی 48 ساعت گذشته در سطح استان خبر داد .

به گزارش مازند اصناف؛ سردار "سید محمود میرفیضی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، افزود: در راستاي طرح تشديد و مقابله با قاچاق کالا و ارز و نا امن ساختن بستر ارتکاب جرم طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا در 48 ساعت گذشته در سطح استان با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات به مرحله اجرا درآمد.

وی تصریح کرد: در این طرح ماموران پلیس آگاهی استان با همکاری پليس هاي تخصصي و دستگاه هاي ذيربط برون سازماني در سطح شهرستان های استان به منظور مقابله هدفمند و اثر بخش با پديده شوم قاچاق کالا وارد عمل شده و موفق شدند، مقادیر زیادی کالای قاچاق را کشف کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: در این طرح 5 هزار و 558 عدد انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، 48 هزار نخ کالای دخانی، یک دستگاه خودرو سواری بنز، 21 هزار عدد قرص غيرمجاز، 144 قوطی انواع پودر بدنسازی، 53 دستگاه لوازم خانگی، 110 کیلو خوراک دام، 861 قوطی انواع سموم کشاورزی، 9 تن چوب آلات، 5 دستگاه موتورسيکلت سنگين، 388 قوطی نوشيدني، 660 لیتر روغن غیرمجاز و 2 هزار عدد انواع مواد غذايي قاچاق کشف شد.

سردار میرفیضی با اشاره به دستگیری 52 متهم به قاچاق کالا از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و افزود: ارزش ریالی کشفیات براساس نظر کارشناسان، 10 میلیارد و 973 میلیون ریال بوده و کالاهای مکشوفه نیز به اداره تملیکی تحویل شده است.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا