اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35685 مورخ:[1397-09-22 15:09:01]
 112 میلیون ریال لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در بابل کشف شد
فرمانده انتظامی بابل:

112 میلیون ریال لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در بابل کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان بابل از کشف لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش 112 میلیون و 146 هزار ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سرهنگ سید محسن جعفری در جمع خبرنگاران از کشف لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش 112 میلیون و 146 هزار ریال در شهرستان بابل خبر داد.  
 
وی در تشریح این خبر افزود: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، طرح بازرسی از واحدهای صنفی عرضه‌کننده لوازم دارویی، آرایشی و بهداشتی در این شهرستان به اجرا در آمد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان بابل خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح، در بازدید از 3 واحد صنفی این شهرستان، مأموران مقادیر قابل توجهی لوازم بهداشتی و آرایشی قاچاق و غیر مجاز کشف کردند.
 
 جعفری ارزش کالاهای کشف شده را بالغ بر 112 میلیون ریال اعلام و بیان کرد: کالاهای قاچاق کشف شده به سازمان جمع آوری اموال تملیکی تحویل و متصدیان این واحدهای صنفی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان بابل با اشاره به ضرورت استفاده از کالاهای داخلی به‌منظور حمایت از کار و تولیدات داخلی از شهروندان خواست: ضمن خودداری از مصرف کالاهای خارجی که به‌صورت غیر مجاز و قاچاق وارد کشور شده و از نظر بهداشتی نیز فاقد کیفیت هستند، در صورت شناسایی عاملان عرضه کالاهای قاچاق مراتب را به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , کشف , کالای , قاچاق , لوازم , آرایشی , بهداشتی , بابل , کشف , کالای , قاچاق , لوازم , آرایشی , بهداشتی , بابلمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا