اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35660 مورخ:[1397-09-19 19:48:01]
بیانیه هيئت رئيسه منتخب هفتمين دوره اتاق اصناف ایران

بیانیه هيئت رئيسه منتخب هفتمين دوره اتاق اصناف ایران

هيئت رئيسه منتخب هفتمين دوره اتاق اصناف ایران طی بیانیه‌ای ضمن تشکر از حضور یکپارچه و پر شور جامعه اصناف در انتخابات اخیر، از نمایندگان اتاق اصناف ایران خواست تا در شرایط حساس کنونی، آرامش، اتحاد و انسجام فعلی را قوت بخشند.

به گزارش مازند اصناف؛ هيئت رئيسه منتخب هفتمين دوره اتاق اصناف ایران طی بیانیه‌ای ضمن تشکر از حضور یکپارچه و پر شور جامعه اصناف در انتخابات اخیر، از نمایندگان اتاق اصناف ایران خواست تا در شرایط حساس کنونی، آرامش، اتحاد و انسجام فعلی را قوت بخشند.

بر اساس این گزارش در این بیانیه آمده است:

نمايندگان محترم اتاق اصناف ايران


اكنون كه انتخابات هفتمين دوره هيات رييسه اتاق ايران با رعايت كامل قانون برگزار و در مهلت قانوني عدم دريافت هرگونه اعتراضي مويد صحه و تاييد فرايند انتخابات است لازم مي دانيم صادقانه ترين درودها را بر شما اهالي همواره متدين كه بر عهد با موكلان خود در راه اعتلاي اصناف ايستاديد تقديم داريم.


خالصانه ترين سپاس ها نثار شما كه بار ديگر ثابت كرديد خداوند تقدير هر گروهي را به دست خودشان رقم مي زند و تغيير مي دهد.


حضور يكپارچه شما در اين دوره نمايش بصيرت بالا و اثبات آگاهي نخبگان اصناف در تعيين سرنوشت خود با استفاده از ظرفيت هاي قانوني بر پايه انتخاب نمايندگان برنامه محور و معتقد به خرد جمعي و تسليم نشدن به بي اخلاقي ، تخريب و فردمحوري است.


همچنين لازم است ضمن تقدير از زحمات اعضاي پيشين هيات رييسه و رييس اتاق، از تمامي دست اندركاران برگزاري انتخابات، يكايك عزيزاني كه بعنوان کاندیدا در اين دوره موجب پرشورتر شدن انتخابات شدند صميمانه سپاسگزاري كرده و استفاده از نظرات و مشورت هاي ايشان را مغتنم میداريم.


ما منتخبين شما نيز در پاسخ به اين اعتماد با استعانت از پروردگارمتعال و با وحدت و انسجام كامل درون گروهي، خود را متعهد به وفاداري كامل نسبت به اين اعتماد دانسته و بر رعايت تمامي اصول اعتقادي و پيگيري حقوق يكايك جامعه شريف اصناف پايبند مي دانيم.


اعتقاد راسخ داريم كه شرايط اقتصادي حساس كنوني كشور نيازمند آرامش، اتحاد و انسجام همه افراد فارغ از سلايق مختلف بوده تا همچون تاريخ درخشان عملكرد اصناف ، برگ زرين ديگري را با كمك شما رقم بزنيم و با اميد به لطف پروردگار و تحقق برنامه هاي دولت محترم شاهد خروج از ركود فعلي و رونق كسب و كار باشيم.


بدون شك هر گونه توفيقي در تحقق اين امر مستلزم برخورداري از نظرات كارشناسي نمايندگان پارلمان اصناف در قالب كميسيون هاي تخصصي و مشورت و تعامل با دولت و استفاده از تمامي ظرفيت هاي قانوني خواهد بود. اميدواريم همواره ما را از مشورت خود بهره مند فرماييد.


با تشكر
نوزدهم آذر ماه هزار و سيصد و نود و هفت
هيات رييسه منتخب هفتمين دوره اتاق اصناف ایران

 

انتهای پیام/

» برچسب ها : , بیانیه , هيئت , رئيسه , منتخب , هفتمين , دوره , اتاق , اصناف , ایران , بیانیه , هيئت , رئيسه , منتخب , هفتمين , دوره , اتاق , اصناف , ایرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا