اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35636 مورخ:[1397-09-15 14:49:01]
مازندران با همه ظرفیت‌ها به جایگاه حقیقی خود نرسیده است/نهضت پیشرفت در استان راه بیفتد
سرپرست معاونت سیاسی وزیر کشور در معارفه حسین‌زادگان:

مازندران با همه ظرفیت‌ها به جایگاه حقیقی خود نرسیده است/نهضت پیشرفت در استان راه بیفتد

سرپرست معاونت سیاسی وزیر کشور گمازندران امروز یک فرصت تاریخی پیدا کرده برای جبران همه عقب‌ماندگی‌های گذشته که برخلاف انتظارات از این استان که همواره این سوال مطرح بوده که چرا این استان با این همه ظرفیت در مسیر توسعه، به جایگاه حقیقی خود نرسیده است. فت:

به گزارش مازند اصناف؛ بهرام سرمست پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه استاندار مازندران در خصوص عدم حضور رحمانی فضلی وزیر کشور در این مراسم اظهار کرد: با توجه به اعمال قانون منع فعالیت بازنشستگان، 14 استاندار باید تغییر کنند، لذا وزارت کشور باید با توجه به سایر مراسمات در 16 مراسم تودیع و معارفه انجام می‌شد که این امر برای وزیر کشور محقق و میسر نبود.

وی از همدلی و مسرت و همدلی جلسه معارفه استاندار مازندران را یک امر کم نظیر برشمرد و گفت: مردم استان خوشحالند که یک فرد بومی به عنوان استاندار معرفی شده است.
 
سرپرست معاونت سیاسی وزیر کشور  اظهار کرد: در انتخاب استاندار جدید، ملاحظات و معیارهایی از سوی دولت و وزارت کشور لحاظ شده است.

این مسئول ادامه داد: مازندران امروز یک فرصت تاریخی پیدا کرده برای جبران همه عقب‌ماندگی‌های گذشته که برخلاف انتظارات از این استان که همواره این سوال مطرح بوده که چرا این استان با این همه ظرفیت در مسیر توسعه، به جایگاه حقیقی خود نرسیده است.

سرمست به ظرفیت های بی شمار مازندران اشاره کرد و گفت: تمامی اقدامات برای توسعه کشاورزی، راه، صنایع تبدیلی و غیره باید یک فضای صمیمی، همدل و متحد ایجاد کرد .
 
وی اضافه کرد: با تمام ظرفیت ها و سرمایه های اجتماعی استان مازندران در تمامی بخشها و مسئولیت‌های کشور باید نهضتی را برای پیشرفت استان راه بیندازید.
 
سرپرست معاونت سیاسی وزیر کشور  گفت: هر استانی به یک تولید شناخته می شود، آیا مازندران برای برندسازی این همه تعداد تولیدات ممتاز چه برنامه‌ای دارد و این نیازمند وفاق و همدلی و توسعه متوازن استان است.
 
این مسئول افزود: باید از تمام ظرفیت ها و قابلیت ها بهره  گرفت تا به جایگاه مورد انتظار و حقیقی استان دست یافت.

سرمست در پایان با آرزوی توفیق برای استاندار جدید گفت: از اسلامی انتظار داریم مازندران را که پله ترقی وی شده است این استان را در بازسازی راه و شهرسازی حمایت کنند.  

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا