اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35635 مورخ:[1397-09-15 14:40:01]
عقب افتادگی قابل ملاحظه مازندران در زیرساخت‌ها/ دولت به‌تنهایی توان بازسازی مشکلات استان را ندارد
وزیر راه و شهرسازی:

عقب افتادگی قابل ملاحظه مازندران در زیرساخت‌ها/ دولت به‌تنهایی توان بازسازی مشکلات استان را ندارد

وزیر راه و شهرسازی گفت: عقب افتادگی‌های قابل ملاحظه‌ای در استان و در زیر ساخت‌ها وجود دارد، راه مشکل دارد و دولت به تنهایی توان بازسازی این معضل را ندارند.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد اسلامی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه استاندار مازندران با قدردانی از ابراز محبت همه مازندرانی ها به ویژه مردم استان اظهار کرد: هر چند عمر خدمت بنده کوتاه بود اما مردم بنده را همچنان خدمتگزار خود بدانند.

وی از حمایت‌های نماینده ولی فقیه در استان تقدیر کرد و افزود: در این مسیر و در انتخاب استاندار جدید، حمایت تمام مدیران و نمایندگان همدلی و وفاقی را ایجاد کرد تا این خواسته محقق شود.
 
استاندار سابق مازندران گفت: ما هیچ شانی جز شان خدمتگزاری نداریم و ظیفه داریم تا زمانی که در کسوت خدمتگزاری هستیم در این مسیر گام برداریم.
 
وزیر راه و شهرسازی مردم مازندران را بصیر و با کفایت عنوان کرد و گفت: این مردم نسبت به پیشرفت استان خود اهتمام دارند و روزانه پیگیری می کنند.
 
اسلامی اظهار کرد: ما نباید دریغ کنیم از ارتباط مردم و این ارتباط بسیار راهگشا است و بسیار این ارتباط یک روش و سبک جدید در مدیریت است که بسیار موثر خواهد بود.
 
وی افزود: دشمن با تمام قوا به جنگ با ما آمده و تمام ظرفیت‌های ما را با تمام ابعاد نشانه رفته است دولت و ملت ما این افتخار برایشان ثبت شده است که عدم همکاری با استکبار جهانی را ادامه خواهند داد و قدرت ایستادگی دارند.
 
اسلامی گفت: به رغم تمام محدودیت ها، تحریم ها و سختی ها روی این مسیر اهتمام دارند و با قدرت این مسیر را دنبال می کنند، علیرغم اینکه دشمن مزاحمت‌هایش توسعه یافته است ما باید از نیروها و ظرفیت‌های داخلی بهره ببریم.
 
این مسئول بیان کرد: مردم مازندران در پای کار بودن سرامد هستند و مدیران کمکم کنند تا مازندران را به اوج افتخار برسانیم.
 
وی افزود: سند توسعه اقتصادی مازندران و چشم انداز، تکالیف، اهداف و ریل‌گذاری استان مشخص شده، کافی است درنگ نکینم، همدلی حفظ شود و در این مسیر با جدیت پیش رفت.
 
اسلامی بیان کرد: عقب افتادگی‌های قابل ملاحظه‌ای در استان و در زیر ساخت‌ها وجود دارد، راه مشکل دارد و دولت به تنهایی توان بازسازی این معضل را ندارند و کارگروه‌ها و بنیادهای لازم در استان راه اندازی شده است.
 
وی گفت: بنادر استان کمک شایانی برای شکوفایی اقتصادی خواهند داشت و باید از این ظرفیت ها بهره برد و ما به سهم خود این الویت ها را پشتیبانی خواهیم کرد.
 
اسلامی گفت: در حوزه مسکن و شهرسازی مازندران را باید کلان شهر ببینیم، همه را یکپارچه می بینیم و همگرایی اجتماعی ما در برنامه ها دیده شده است و باید رونق شهرسازی را در مازندران ایجاد کنیم.
 
وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: بنده به نمایندگی از دولت، در این مراسم برای معرفی استاندار جدید حضور یافتم و مطمئنم با ریل‌گذاری و قوت بنیاد توسعه با توسعه راه های ریلی، جاده ای و هوایی در استان شاهد پیشرفت استان باشیم.
 
 اسلامی در پایان از تمامی مسئولان و مردم استان در طی مدت فعالیتش حلالیت طلبید و از تمام مردم و مسئولان خواست تا استاندار جدید را در امر مسئولیتش کمک کنند تا مازندران در مسیر توسعه و آبادانی قدم بردارد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا