اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35634 مورخ:[1397-09-15 14:38:01]
مدیریت جهادی و تقویت وحدت در اولویت استاندار جدید قرار گیرد
آیت‌الله طبرسی در معارفه بیست‌وسومین استاندار مازندران:

مدیریت جهادی و تقویت وحدت در اولویت استاندار جدید قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر وحدت و انسجام تمام نیروهای فعال در استان گفت: همه ما باید دست به دست هم دهیم با دلسوزی، مدیریت جهادی و و حدت و انسجام استان را توسعه دهیم و پیش ببریم.

به گزارش مازند اصناف؛ صبح امروز با حضور مسئولان استانی و کشوری مراسم تودیع و معارفه بیست و سومین استاندار مازندران در محل استانداری در حال برگزاری شد. 

این مراسم که با حضور ائمه جمعه، مدیران کل، روسای کل سازمان‌ها، نمایندگان مجلس، فرمانداران، شهرداران، دادستان مرکز، رئیس کل دادگستری استان، نماینده ولی فقیه، نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی استان، اعضای شورای اداری و تامین استان، معاون سابق عمرانی استانداری، اسلامی وزیر راه و شهرسازی و نیز سرمست معاون وزیر کشور همراه بود سکان‌داری استان به احمد حسین زادگان سپرده شد.

این مراسم که راس ساعت 9:10 دقیقه آغاز شد با قرائت قرآن، سرود ملی، قرائت وصیت نامه شهدا، معرفی کتاب در بخش نخست آغاز شد و در ادامه خیریان‌پور معاون استاندار، با خیرمقدم به حاضران گفت: از انجا که باید این مراسم در شورای اداری استان انجام می‌گرفت، لذا در محل استانداری برگزار شد که با محدودیت فضا مواجه شدیم و از حضور بسیاری از مسئولان بی‌نصیب مانده‌ایم.

وی افزود: استاندار جدید از نیروهای وزارت کشور هستند و سوابق گوناگونی در سمت‌های مختلف داشته اند و فرزند این دیار هستند که امیدواریم منشا خدمات شگرف در استان باشند و این امر محقق نمی شود مگر با اتحاد و انسجام و وفاق و اتحاد همه نیروهای در استان تا نماینده عالی دولت در استان را حمایت کنند تا به سر منزل مقصود برسیم.
 
در بخش دیگری از مراسم آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان گفت: در مراسم تودیع و معارفه فردی می‌رود و فرد دیگر می‌آید و اما منصب‌ها در جای خود هستند و افراد تغییر می‌کنند لذا از تمامی 22 استاندار قبلی به ویژه مهندس اسلامی استاندار سابق تقدیر و تشکر کنم. 

وی برای استاندار جدید استان ارزوی توفیق و موفقیت کرد و ابراز امیدواری کرد تا بتوانند در انجام وظایفشان موفق باشند.
 
نماینده و لی فقیه در مازندران از وزیر راه و شهرسازی خواست تا با توجه به اشرافیت به اوضاع اخیر استان حمایت خود را از استاندار جدید استان دریغ نکند.

وی خطاب به نمایندگان استان گفت: بحث استان است و بحث اشخاص نیست و همه باید کمکم کنیم تا استان در مسیر پیشرفت و آبادانی حرکت کند. 

طبرسی با بیان اینکه استاندار قبلی چشم انداز پیشرفت استان را با کار کارشناسی تهیه کرده امیدواریم استاندار جدید نیز در این مسیر گام بردارد چرا که یک نیروی پخته با توجه به سمت های گوناگون در استان بوده است.

وی با بیان اینکه مازندران یک استان سیاسی است گفت: مازندران یک استان نیست یک کشور است با تمام ظرفیت‌های فوق العاده‌ای که یک کشور می‌تواند داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر وحدت و انسجام تمام نیروهای فعال در استان بیان کرد: همه ما باید دست به دست هم دهیم با دلسوزی، مدیریت جهادی و و حدت و انسجام استان را توسعه دهیم و پیش ببریم.
 
وی با بیان اینکه کرسی‌ها، عاریه و امانت است گفت: باید از این کرسی‌ها و امانت نهایت استفاده را بریا خدمت به مردم، نظام و جمهوری اسلامی ببریم.

امام جمعه ساری از وزیر و راه و شهرسازی خواست تا با توجه به ویژه، در خصوص بهسازی جاده‌های استان که وضعیت مطلوبی ندارند گام جدی بردارند.

اسماعیلی نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز روز خوبی برای ما بود چرا که استاندار ما وزیر شد، معاون استانداری ما هم معاون وزیر شد و این توفیق مرهون حرکت جمعی، وحدت و همدلی است.

وی افزود: استان مازندران بیش از سه میلیون جمعیت دارد اما باید خدمات ملی ارائه دهد و لذا لازمه اش نگاه ملی به استان است.

رضیان نماینده مردم قائم شهر و حوره انتخابیه در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم ضمن تبریک به استاندار جدید گفت: من باید از استاندار قبلی تشکر ویژه کنم چرا که نکته مهم این مدت، این بود که مردم به او علاقمند بودند و مدیران باید از این خصلت تاسی کنند.

وی افزود: وی شناخت دقیقی ار استان دارند و حضور مفیدی در نقاط گوناگون دارند لذا شناخت ویژه‌ای دارند و لذا همکاری و حمایت‌های لازم را از استاندار جدید استان داشته باشند.

نماینده مردم قائم شهر و حوره انتخابیه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شما راه‌ها و زیر ساخت‌های استان را می‌شناسید لذا با همه این چالش‌ها آشنا هستید و تقاضا می‌کنیم اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهید.

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: در حوزه آب بسیاری از شبکه‌ها تکمیل نشده است و در بخش کشاورزی تنطیم بازار و صنایع تبدیلی باید ورود کنیم.

علی‌محمد شاعری ادامه داد: در بخش شبکه حمل و نقل نیز باید کمک کنیم تا گره‌های ترافیکی حل شود. در بخش تجارت و صنعت باید کمک کنیم تا منطقه آزاد را تمام کنیم و این خوب نیست از این ظرفیت بهره‌مند شویم.

وی افزود: درخصوص پسماند و آب خزر هم باید ورود جدی کنیم و معضلات و چالش های این بخش را رفع کنیم.

نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس اسلامی نیز گفت: استان دارای چالش‌های فراوانی از بیکاری، حمل و نقل، راه گرفته تا دریا آب و... است که باید با همت همه دوستان به جایگاه حقیقی خود برسد.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم اظهار کرد: مردم منتظر بودند جناب وزیر به احترام مردم در این مراسم حضور یابد که متاسفانه محقق نشد.

وی تصریح کرد: استان مازندران یک کلان شهر است که هر یک از شهرها مثل یک خیابان این شهرند که باید هر یک رشد کنند.

یوسف‌نژاد افزود: نگرش همه مدیران باید در حل مسایل سیاسی و اجتماعی باید استانی باشد.

وی ادامه داد: شان هر مسئولی خدمت به مردم است و همه در حل مسائل مسئولیت داریم و باید در کنار هم این مشکلات را مرتفع کنیم.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی خطاب به اسلامی وزیر راه با چاشنی شوخی گفت: اگر یک دهم از مطالباتی که شما در نامه نگاری ها به وزیر کشور مطرح کردید را برای استان رفع کنید ما راضی هستیم.

محمد دامادی دیگر نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: خاطرات جهادی مدیریت استاندار سابق هرگز فراموش نخواهد شد.

وی افزود: بعد از سال‌ها یک نیروی بومی بر سکانداری استان قرار گرفت و سابقه نداشت همه به اجماع روی یک گزینه دست بگذارند و این مسئولیت استاندار را هم سنگین می کند و هم می تواند پشتوانه و قوت شما باشد.

دامادی ادامه داد: ما از ظرفیت کشورهای cis استفاده نکردیم،
بی برنامگی ها وجود دارد و کمک کنید تا از این ظرفیت استفاده کنیم باید فرودگاه استان را توسعه دهیم تا حمل و نقل کالاها توسعه و صنعت ما هم پیشرفت کند.

دامادی ادامه داد: ما نمی خواهیم دریا را در انحصار خود داشته باشیم این بحث انتقال یک بحث غیرکارشناسی است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: پارک موزه دفاع مقدس هنوز تکمیل نشده است، 180 نامه جمع کردیم، دولت 11 سال دارد کمک می کند تا پایان یابد اما هنوز به اتمام نرسیده است لطفا کمک کنید تا این پروژه به اتمام برسد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا