اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 3563 مورخ:[1392-03-14 14:20:01]
 دکور مناظره‌ها تغییر کرد/ حذف سؤالات کوتاه و افزایش زمان کاندیداها
مناظره دوم کاندیداهای ریاست جمهوری فردا برگزار می‌شود

دکور مناظره‌ها تغییر کرد/ حذف سؤالات کوتاه و افزایش زمان کاندیداها



مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما گفت: به منظور بهتر برگزار شدن مناظره‌های بعدی کاندیداها، دکور مناظره کمی تغییر کرد.

به گزارش نجبا , «سید محمدتقی سهرابی» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، درباره مناظره دوم کاندیداهای ریاست جمهوری که فردا ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد، گفت: در برگزاری مناظره دوم تغییرات اندکی اعمال خواهد شد. البته کلیات برگزاری مناظره به شیوه سابق خواهد بود و این تغییرات خیلی زیاد نخواهد بود.

وی ادامه داد: اولین تغییر در دکور مناظرات بوده است. چیدمان کمی تغییر پیدا کرده است و در حقیقت تریبونی که در میان کاندیداها قرار داده شده بود، این بار رو به روی نامزدها قرار داده شده است تا گفت و گوها چهره به چهره و تاثیرگذارتر باشد.

وی ادامه داد: صداوسیما برای برگزاری مناظره های دوم و سوم با نمایندگان کاندیداها جلساتی داشته و نظرات آنها نیز در برگزاری مناظره های بعدی مورد استفاده قرار گرفته است.
گفتنی است  برگزاری مناظره اول در روز جمعه با عکس العمل هایی از سوی کاندیداهای رباست جمهوری مواجه بود. برخی از آنها خواستار ایجاد تغییر به حصوص در بخش دوم مناظره ها بودند. در همین راستا، صداوسیما بخش سوالات با پاسخ های کوتاه را حذف کرده است و قرار شده به هر کاندیدا زمان بیشتری برای صحبت و اظهارنظر داده شود.

» برچسب ها :



مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا