اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35627 مورخ:[1397-09-14 10:13:01]
 هزینه کردن برای کشتارگاه سنتی آمل دیگر منطقی نیست/ اخذ موافقت اصولی و انتخاب زمین برای کشتارگاه صنعتی
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری آمل:

هزینه کردن برای کشتارگاه سنتی آمل دیگر منطقی نیست/ اخذ موافقت اصولی و انتخاب زمین برای کشتارگاه صنعتی

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل با اشاره به اینکه کشتارگاه سنتی در مرحله آماده سازی اسناد مناقصه و تصویب شورا است، گفت: برای کشتارگاه صنعتی در مراحل اخذ مجوز هستیم.

به گزارش مازند اصناف؛ حسن مهدوی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه کشتارگاه سنتی آمل تا زمان انتخاب پیمانکار برای برطرف نکردن مشکلاتش فعالیت نمی‌کند، اظهار کرد: طبق آخرین برآورد کارشناسان برای برطرف کردن مشکلات کشتارگاه سنتی آمل حدود 800 میلیون تا یک میلیارد تومان بودجه لازم است.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل با اشاره به اینکه کشتارگاه سنتی در مرحله آماده سازی اسناد مناقصه و تصویب شورا است، گفت: برای کشتارگاه صنعتی در مراحل اخذ مجوز هستیم.

این مسئول با بیان اینکه در حال اخذ مجوز حفر چاه کشتارگاه صنعتی از آب منطقه‌ای استان هستیم، افزود: پس از آن اقدامات مرتبط در استان انجام می‌شود.

مهدوی‌فر با توجه به اینکه قرار است شهرداری آمل کشتارگاه صنعتی را احداث کند هزینه کردن در کشتاگاه سنتی دیگر منطقی نیست، خاطرنشان کرد: در کشتارگاه سنتی تا زمان انتخاب پیمانکار و اخذ تاییدیه شهرداری، محیط زیست، بهداشت و دامپزشکی اجازه بهره برداری وجود ندارد.

وی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر موافقت نامه اصولی کشتارگاه صنعتی در آمل اخذ و زمین مشخص شده است.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی آمل در پایان با اشاره به شب بازار در آمل گفت: این بازار در پل سوم است و مرحله آسفالت کردن مسیر مانده که با خرید قیر توسط شهرداری به اتمام می‌رسد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا