اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35624 مورخ:[1397-09-13 15:31:01]
جلوگیری از تعطیلی 144 شرکت در مازندران
رئیس کل دادگستری مازندران اعلام کرد

جلوگیری از تعطیلی 144 شرکت در مازندران

رئیس کل دادگستری مازندران گفت: با اقدامات ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان، امسال از تعطیلی 144 شرکت در سطح استان جلوگیری شد.


حجت‌الاسلام تقوی‌فرد در گفت‌وگو با مازند اصناف؛ اظهار کرد: با اقدامات ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری مازندران، امسال از تعطیلی 144 شرکت در سطح استان جلوگیری به‌عمل آمد.

وی با ارائه آماری از عملکرد ستاد اقتصاد مقاومتی استان در 6 ماهه ابتدایی سال‌جاری افزود: طی این مدت، 321 پرونده به ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان مازندران وارد و از این تعداد 118 پرونده مختومه شده است.
 
رئیس کل دادگستری استان مازندران خاطرنشان کرد: حمایت از سرمایه‌گذاران در دستور کار این ستاد قرار دارد و در تلاش هستیم حمایت از تولید، به‌عنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود.
 
این مقام قضایی در خصوص ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در دادگستری مازندران گفت: موضوعات مختلف در این جلسات از سوی سرمایه‌گذاران مطرح می‌شود که در این راستا و بر اساس دستورالمعل ابلاغی از سوی قوه قضاییه و برنامه‌های این ستاد، با بخش خصوصی و دستگاه‌های مرتبط و تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران ارتباط برقرار کرده و مشکلات آنان بررسی می‌شود تا در خصوص رفع موانع و مشکلات آنان تصمیم‌گیری شود که در راستای اجرای مصوبات این ستاد در نیمه نخست امسال، 94 جلسه برگزار و 88 طرح مصوب شده است.
 
 تقوی‌فرد اضافه کرد: طی 6 ماه نخست امسال و در راستای اجرای مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری مازندران، یک‌هزار و 150 نامه صادر و 750 درخواست ارجاع شده است.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه دشمن امروز در تلاش است از طریق جنگ اقتصادی، کشور را با چالش مواجه کند، متذکر شد: بانک و صنعت باید با اتحاد و انسجام در کنار یکدیگر به بهبود وضعیت اقتصاد کشور کمک کنند.
 
رئیس کل دادگستری استان مازندران بیان کرد: امروز همه باید با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، کمک و تلاش کنند.
 
تقوی‌فرد در پایان گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده و نظارت دقیق سازمان بازرسی و دیگر ارگان‌های مرتبط، با محوریت دستگاه قضایی استان باید شرایطی فراهم شود که بخش خصوصی با خیال آسوده در راستای اقتصادی مقاومتی بتواند با سرمایه‌گذاری در تمام بخش‌ها اعم از تولید، صنعت و اشتغال کوشا باشد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا