اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35622 مورخ:[1397-09-13 12:48:01]
بک لینک چیست و چرا خرید بک لینک اهمیت دارد؟

بک لینک چیست و چرا خرید بک لینک اهمیت دارد؟

قبل از اینکه برای خرید بک لینک از سایتی اقدام کنید، چک کنید که سایت مد نظر اصول سئو را رعایت کرده باشد و اسپم نباشد. زیرا الگوریتم های گوگل براحتی متوجه خواهند شد که بک لینک شما از سایت بی کیفیت بوده و ممکن است سایت شما را نیز اسپم نماید و یا ارزش سایت شما نیز به نسبت آن پایین می آید.

به گزارش مازند اصناف؛ در واقع بک لینک را می توان به طور خلاصه اینچنین توضیح داد، پیوندی (Link) که یک سایت از سایت دیگری می گیرد. به عبارت دیگر چنانچه سایت X، آدرس سایت Y را در درون متنی (Anchor text) لینک نماید، سایت Y یک بک لینک از سایت X اخذ می‌کند. این روند را لینک سازی یا لینک بیلدینگ گویند. بک لینک  جزء  لینک سازی داخلی محسوب نمی‌شود. در کل لینک‌های داخلی یک دامنه به عنوان بک لینک از نظر الگوریتم های گوگل برای آن دامنه به شمار نمی آید.

 

با توجه به این توضیحات می توان گفت هر چه تعداد لینک هایی که از سایت های دیگر می گیرید  بیشتر باشد، رتبه سایت شما از نظر گوگل بالاتر می رود و سایتتان به لینک های اول موتورهای جستجو نزدیکتر می شود اما اینجا یک نکته مهم پیش می آید اینکه اگر سایت هایی که به سایت شما لینک می دهند غیر مرتبط با موضوع سایت شما باشد و یا خودشان رتبه خوبی در گوگل نداشته باشند این کار می تواند باعث افت رتبه سایت شما در گوگل شود. از این رو سئو کاران حرفه ای در کوشش می باشند تا بتوانند بک لینک زیادتری را در جهت قوی کردن رتبه سایت ایجاد کنند، ولی همان‌طور که می دانید هر آنچه در سئو زیاده‌روی گـردد به جای اثر مثبت، اثر بد روی رتبه سایت شما خواهد داشت، لینک سازی یا لینک بیلدینگ باید اصولی صورت دریافت کند و چنان چه به ظاهـر اسپم و انبوه لینک سازی گـردد با جریمه های سنگین گوگل همراه خواهد بود زیرا در صورتی که رد لینکسازی زیاده روی شود سایت شما در گوگل پنالتی خواهد شد.

 

 

بک لینک چه اهمیتی در سئوی سایت دارد؟

به طور اساسی, بک لینک های وب سایت شما برای موتور های جستجو نشانه ی این است که دیگران محتوای شما را تضمین می کنند. اگر سایت های زیادی به یک صفحه ی اینترنتی یا وب سایت لینک کنند, موتور های جستجو چنین برداشت می کنند که این محتوا ارزش لینک کردن دارد و در نتیجه این محتوا را در نتایج جستجو نمایش می دهند. بنابراین به دست آوردن این بک لینک ها تاثیر مثبتی در رتبه بندی سایت دارد. در ادامه می خواهیم نکاتی را که در هنگام خرید بک لینک در نظر داشته باشید را به شما یاد آوری کنیم.

 

نکاتی در خرید بک لینک باید مد نظر داشته باشید:

1-    بهتر است از سایت هایی که موضوع فعالیتشان با سایت شما هماهنگی دارد، اقدام به خرید بک لینک نمایید.

2-    قبل از اینکه برای خرید بک لینک از سایتی اقدام کنید، چک کنید که سایت مد نظر اصول سئو را رعایت کرده باشد و اسپم نباشد. زیرا الگوریتم های گوگل براحتی متوجه خواهند شد که بک لینک شما از سایت بی کیفیت بوده و ممکن است سایت شما را نیز اسپم نماید و یا ارزش سایت شما نیز به نسبت آن پایین می آید.

3-    از آنجایی که رپورتاژ آگهی می تواند کسب و کار شما را به طور کامل معرفی نماید، این روش یکی از بهترین و طبیعی ترین راه های خرید بک لینک می باشد.

4-    همچنین لازم است که بک لینک های خریداری شده را با فاصله زمانی مناسبی درج نمایید.

5-    پیشنهاد می کنیم بجای خرید بک لینک در تمام پیج های یک سایت، از یک یا چند صفحه خاص بک لینک بگیرید.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد خرید بک لینک و همچنین خرید بک لینک دائمی به سایت سوپر وب (www.superweb.ir) مراجعه نمایید.


انتهای پیام

» برچسب ها : , بک لینک , بک لینک دائمی , خرید بک لینک انبوه , خرید لینک دائمی , خرید رپورتاژ , بک لینک , بک لینک دائمی , خرید بک لینک انبوه , خرید لینک دائمی , خرید رپورتاژمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا