اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35579 مورخ:[1397-09-06 15:22:01]
ترکیب جدید هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران مشخص شد/ جهانگیری و صفایی در صدر/ فاضلی علی‌البدل شد
با برگزاری انتخابات؛

ترکیب جدید هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران مشخص شد/ جهانگیری و صفایی در صدر/ فاضلی علی‌البدل شد

انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران پیش از ظهر امروز با 140 عضو در هتل فردوسی تهران برگزار شد و نمایندگان اتاق‌های اصناف استان‌های کشور برای انتخاب اعضای جدید هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران به پای صندوق‌های رأی رفتند.

به گزارش مازند اصناف؛ انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران پیش از ظهر امروز با 140 عضو در هتل فردوسی تهران برگزار شد و نمایندگان اتاق‌های اصناف استان‌های کشور برای انتخاب اعضای جدید هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران به پای صندوق‌های رأی رفتند.

 
بر اساس این گزارش،انتخابات امروز اتاق اصناف ایران که با نامزدی 24 نفر از داوطلبان کلید خورده بود با انصراف 6 نفر از نامزدها میان 18 نفر برگزار شد که از این تعداد، می‌بایست 6 عضو اصلی اتاق انتخاب می‌شدند.
 
 بر اساس قانون، از 6 نفر اصلی هیئت رئیسه می‌بایست 3 نفر از صنف تولیدی و 3 نفر هم از صنف توزیعی برگزیده می‌شدند.
 
 این گزارش حاکی است لحظاتی قبل و با به پایان رسیدن رأی گیری و پس از شمارش آرای مأخوذه، رسول جهانگیری با 77 رای، مجتبی صفایی با 77 رأی، جلال‌الدین محمد شکریه با 70 رأی، طاهر محمدی با 67 رای، محمود بنا نژاد با 65 رأی و سعید ممبینی با 62 رأی به‌عنوان اعضای اصلی هیئت رئیسه جدید این اتاق برگزیده و معرفی شدند.

گفتنی است علی فاضلی رئیس پیشین اتاق اصناف ایران با 45  رأی و مجید شجاع با 51 رای به‌عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.
 
 از نکات قابل تأمل و خبرساز این انتخابات، رأی پایین علی فاضلی رئیس سابق این اتاق بود که موجب تعجب اصنافی‌ها شد.

گفتنی است عباس رمدانی و مازیار ولیزاده دو نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران جزو کاندیداهای این دوره در انتخابات اتاق اصناف ایران بودند که تا قبل از پایان مهلت اعلام نهایی اسامی، از ادامه حضور خود در لیست نامزدها، انصراف داده‌اند.
 
انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا