اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35574 مورخ:[1397-09-06 10:05:01]
 کشف 710 میلیون ریالی سوسیس و کالباس فاسد در چالوس
فرمانده انتظامی چالوس خبر داد

کشف 710 میلیون ریالی سوسیس و کالباس فاسد در چالوس

فرمانده انتظامی چالوس از کشف یک تن و 147 کیلو سوسیس و کالباس تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سیدعبدالله منتظری در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: به منظور مبارزه با قفاچاق کالا و ارز و نظارت بر عرضه کالاهای سلامت محور، ماموران پلیس آگاهی این شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یکی از عاملان عرضه و فروش مواد غذایی و پروتئینی غیر بهداشتی در این شهرستان شدند .

وی خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی، ماموران پلیس آگاهی با همکاری کارشناسان اداره صنعت ، معدن و تجارت این شهرستان متهم را در دستگیر و در بازرسی از محل فعالیت وی، یک تن و 148 کیلوگرم سوسیس و کالباس تاریخ مصرف گذشته کشف کردند .

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس،ارزش کالاهای کشف شده را بالغ بر 710 میلیون ریال عنوان داشت و اظهار داشت: کالاهای کشف شده برای امهاء جمع آوری و محل فعالیت متهم پلمب شد .

منتظری با اشاره به اینکه متصدی این واحد صنفی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست: برای حفظ سلامت خود و اعضای خانواده هنگام خرید مایحتاج پروتئینی و مواد غذایی به تاریخ انقضاء مصرف و میزان سلامت آن توجه کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به پلیس 110 و یا مراجع ذیصلاح اطلاع دهند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا