اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35567 مورخ:[1397-09-05 13:28:01]
 توزیع 5 هزار حلقه لاستیک در بین کامیون‌داران مازندران
معاون حمل و نقل نگهداری راه‌های مازندران خبر داد

توزیع 5 هزار حلقه لاستیک در بین کامیون‌داران مازندران

معاون حمل و نقل و نگهداری راه‌های مازندران با اشاره به توزیع 5 هزار حلقه لاستیک در بین کامیون‌داران مازندران گفت: این مقدار با توجه به تقاضایی که وجود دارد کافی نبوده در حال حاضر 13 هزار کامیون داریم که اگر در اختیار هر کامیون‌دار سه حلقه لاستیک قرار دهیم حدود بیش از 50 هزار حلقه نیاز داریم.

به گزارش مازند اصناف؛علی نصیری در ارتباط با آخرین اقدامات انجام شده برای رانندگان کامیون در استان مازندران، اظهار کرد: با اقدامات انجام شده رانندگان از شرایط خاص خارج شده‌اند.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر در کارخانه سیمان نکا مشکلاتی در ارتباط با افزایش نرخ را دارند، تصریح کرد: رایزنی با مسؤولان کارخانه سیمان در دستور کار قرار دارد که بنا داریم این موضوع را در شرایط برد ـ برد حل و فصل کنیم.

معاون حمل و نقل و نگهداری راه‌های مازندران با اعلام اینکه در سال جاری 20 درصد هزینه کرایه رانندگان در کارخانه سیمان را افزایش دادیم، افزود: درخواست افزایش 30 درصدی توسط رانندگان مطرح شده و این موضوع در حال حاضر با مخالفت این سازمان مواجه شده است.

وی در ارتباط با مشکل لاستیک و بیمه رانندگان کامیون، گفت: توزیع براساس میزان پیماش در صورت دریافت لاستیک از سازمان صنعت، معدن و تجارت انجام می‌شود.

نصیری اضافه کرد: 5 هزار حلقه لاستیک توزیع شده است و این مقدار با توجه به تقاضایی که وجود دارد کافی نبوده در حال حاضر 13 هزار کامیون داریم که اگر  در اختیار هر کامیون‌دار سه حلقه لاستیک قرار دهیم حدود بیش از 50 هزار حلقه نیاز داریم.

وی یادآور شد: در حال حاضر 10 درصد بیشتر تخصیص داده نشده است، البته این روزها وضعیت بهتر شده است.

معاون حمل و نقل و نگهداری راه‌ها در ارتباط با وضعیت بیمه رانندگان کامیون‌دارن، گفت: بحث اعمال سختی‌ کار که شرایط خاص خودش را داشته و بحث افزایش حق بیمه بوده با توجه به اینکه بیمه بازنشستگی رانندگان افزایش پیدا کرده است میزان حق بیمه هم افزایش داشته است.

وی خاطر نشان کرد: در بحث بیمه تکمیلی هم قراردادی با یکی از شرکت‌های بیمه‌ای به مدت یک سال منعقد شده و سازمان‌های بیمه‌ای ملزم به همکاری با آنها هستند.

 

مرجع: فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا