اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35564 مورخ:[1397-09-03 14:25:01]
 موج جدید بارش‌ها در راه است/دریا برای صیادی مناسب نیست
معاون هواشناسی مازندران:

موج جدید بارش‌ها در راه است/دریا برای صیادی مناسب نیست

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: امشب از ناپایداری‌ها کاسته می‌شود، اما فردا و پس فردا یعنی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری، مجددا بارش‌های پراکنده را خواهیم داشت.

به گزارش مازند اصناف؛ موج جدید بارش‌های پاییزی از شامگاه روز گذشته در مازندران آغاز شده است.

احمد اسدی در خصوص آخرین وضعیت هواشناسی در استان به خبرنگار ما گفت: بارندگی‌ها از غروب روز گذشته در مازندران آغاز شده است و امروز نیز کم‌وبیش شاهد ادامه این بارندگی‌ها در نقاط گوناگون استان هستیم.

وی افزود: در ارتفاعات استان، بارش برف و باران همراه با مه را داریم.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران اظهار کرد: امشب از ناپایداری‌ها کاسته می‌شود، اما فردا و پس فردا یعنی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری، مجددا بارش‌های پراکنده را خواهیم داشت.

اسدی ادامه داد: برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه و پنج‌شنبه نیز هوایی صاف و نیمه ابری را انتظار داریم.

وی وضعیت دریا را مواج اعلام و بیان کرد: امروز دریا برای صیادی مناسب نیست و از صیادان انتظار داریم با رعایت نکات ایمنی از رفتن به دریا خودداری کنند.

به گفته معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران، میانلات رامسر با 75، رامسر با 68، کلوده محمودآباد با 67، سنگ پشته رامسر با 59، چمستان نور با 54 و آمل با 51 میلیمتر بیشترین بارندگی‌ها را ثبت کرده‌اند.

اسدی گفت: بیشترین میزان بارش برف در استان نیز مربوط به ایستگاه لاسم آمل با 25 سانتیمتر و  روستای اندوار در منطقه لاریجان آمل با 11 سانتیمتر می‌باشد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا