اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35562 مورخ:[1397-09-03 12:44:01]
مالکان خودرو و موتور برای دریافت کارت سوخت به سایت شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران مراجعه کنند/ هیچ وجهی برای ثبت نام کارت سوخت دریافت نمی‌شود

مالکان خودرو و موتور برای دریافت کارت سوخت به سایت شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران مراجعه کنند/ هیچ وجهی برای ثبت نام کارت سوخت دریافت نمی‌شود

خانم اسماعیلی : مالکان خودروها و موتورسیکلت هایی که کارت سوخت خود را گم کرده اند، لازم است از تاریخ شنبه ۳ آذر ماه تا شنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۷ با مراجعه به سایت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران نسبت به ثبت درخواست خود برای دریافت کارت سوخت جدید اقدام کنند.

به گزارش مازند اصناف؛ سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در گفتگوی تلفنی با رسانه مازندران گفت: به منظور جلوگیری از قاچاق بنزین به ویژه با تشدید قاچاق از مرزها، تصمیم بر این شده که تحویل بنزین به خودروها و موتورسیکلت‌ها، از تاریخی که متعاقباً اعلام خواهد شد، صرفاً با استفاده از کارت سوخت انجام شود.

خانم اسماعیلی افزود: مالکان خودروها و موتورسیکلت هایی که کارت سوخت خود را گم کرده اند، لازم است از تاریخ شنبه ۳ آذر ماه تا شنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۷ با مراجعه به سایت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران نسبت به ثبت درخواست خود برای دریافت کارت سوخت جدید اقدام کنند.

به گفته وی برای تسهیل در دریافت کارت جدید سوخت، امکان دسترسی به سامانه ثبت مشخصات از طریق اینترنت و یا تماس تلفنی فراهم شده که نحوه دسترسی و اقدام، از طریق رسانه‌های عمومی و صدا و سیما به اطلاع مردم عزیز خواهد رسید.

وی تاکید کرد برای ثبت تقاضای دریافت کارت سوخت جدید، هیچ مبلغی از متقاضیان توسط شرکت ملی پخش دریافت نخواهد شد.

سخنگوی کارگروه کارت سوخت کشور خاطر نشان کرد: این اقدام به معنای سهمیه بندی و افزایش نرخ سوخت نیست.

اسماعیلی افزود : کسانی که کارت سوخت قبلی را دارند مشکلی از بابت ثبت نام ندارند و باید منتظر باشند تا شرکت  ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ، زمانی را برای به روز کردن این کارتها اعلام کند.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا