اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35559 مورخ:[1397-09-03 11:51:01]
شرایط دریافت مجوز شکار پرندگان وحشی اعلام شد

شرایط دریافت مجوز شکار پرندگان وحشی اعلام شد

اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران پروانه عادی شکار پرندگان وحشی در سال ۹۷ را از ۱۵ آذر صادر می‌کند.


به گزارش مازند اصناف؛ به اطلاع تمام علاقه‌مندان به شکار پرندگان می‌رساند پروانه‌های عادی شکار پرندگان وحشی در سال 97 از 15 آذر توسط اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران صادر می‌شود.

مدیر کل حفاظت محیط زیست مازندران با بیان اینکه پروانه شکار برای پرندگان آبزی و خشکی زی متفاوت است، گفت: هر متقاضی امسال فقط مجاز به دریافت یک پروانه است و و به هیچ عنوان امکان صدور هر دو پروانه برای یک نفر وجود ندارد.

حسینعلی ابراهیمی افزود: پروانه شکارپرندگان وحشی بصورت استانی و صرفاٌ برای شکارچیان مقیم مازندران صادر می‌شود.

وی گفت:با توجه به محدودیت پیش بینی شده برای صدور پروانه شکار پرنده خشکی زی (کبک معمولی) متقاضیان به سامانه طراحی شده در پورتال اداره کل محیط زیست مازندران به نشانی http://mazandaran.doe.ir مراجعه و درخواست خود را تا تاریخ ۹ آذرماه ۹۷ ثبت کنند.

مدیر کل حفاظت محیط زیست مازندران افزود: متقاضیان پروانه شکار پرندگان آبزی نیاز به ثبت درخواست در سامانه ندارند و مدارک خود را از تاریخی که بعدا ازطریق سایت اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران و رسانه‌های گروهی استان اعلام می‌شود به دفاتر پیشخوان دولت تحویل دهند.

ابراهیمی افزود: پروانه شکار پس از بررسی مدارک و در صورت نداشتن محرومیت، برای شکارچیان مجاز صادر خواهد شد.

وی با بیان اینکه اعتبار پروانه‌های صادر شده برای شکار ۴۵ روزه است، ادامه داد: در صورت اعلام مخاطرات بهداشتی ناشی از بروز احتمالی آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، اعتبار پروانه‌ها لغو می‌شود.

مدیر کل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: روز‌های مجاز فقط روز‌های پنجشنبه و جمعه است و سایر شرایط و جزئیات صدور و دریافت پروانه شکار پرندگان وحشی در سال ۹۷ متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا