اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35531 مورخ:[1397-08-28 12:02:01]
 استاندار مازندران غیربومی است/معرفی استاندار جدید تا پایان هفته
رئیس مجمع نمایندگان مازندران:

استاندار مازندران غیربومی است/معرفی استاندار جدید تا پایان هفته

رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: تصمیم مجموعه مدیران تصمیم‌گیر در وزارت کشور و دولت به دلیل خاص، انتخاب استاندار مازندران غیربومی است.

به گزارش مازند اصناف؛ علی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به نشست نمایندگان استان برای رایزنی استانداربومی یا غیر بومی اظهار کرد: تصمیم مجموعه مدیران تصمیم‌گیر در وزارت کشور و دولت به دلیل خاص، انتخاب استاندار مازندران غیربومی است.

وی گفت: نمایندگان استان مازندران تصمیم گرفتند فقط شاخصه‌های استاندار را برای استان مازندران معرفی کنند، شاخصه‌هایی مانند توانمندی، سوابق مدیریتی و استانداری که به جناح خاصی گرایش نداشته باشد و هدفش خدمتگزاری به مردم باشد که قرار است تا روز چهارشنبه هفته جاری استاندار مازندران معرفی شود اما زمانش قطعی نیست.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسات سران سه قوه در خصوص ثبات اقتصادی کشور افزود: این جلسه در خصوص تصمیماتی است که با لایحه و طرح در مجلس نمی‌توان مجوز گرفت.

این مسئول اضافه کرد: در این جلسه سران سه قوه با مشورت باهم بخشنامه‌ای به عنوان قانون موقت ابلاغ می‌کنند.

اسماعیلی با اشاره به توصیه رهبری و همدلی و همزبانی تصریح کرد: طلا و ارز تقریباً به ثبات رسید و اقتصاد کشور به سمت ثبات در حال حرکت است در صورتی که آمریکایی‌ها معتقد بودند پس از 13 آبان ارز چندبرابر خواهد شد قیمت ارز نه تنها افزایش نیافت بلکه با کاهش روبرو شد.

وی گفت: در هر زمان مسئولان جمهوری اسلامی با هم اتفاق نظر داشته باشند مشکلات و مسائل را می‌توانند به خوبی مدیریت کنند و امیدواریم دشمنان ما همیشه مأیوس شوند و ما با اتحاد و تلاش بتوانیم راه ارتباطی برای صادرات به خارج کشور را هموار کنیم و مسائل و مشکلات نیز رفع شود.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران در بخش دیگری با اشاره به تلاش مدیران شهرستان نور تصریح کرد: هماهنگی بین ائمه جمعه ، فرماندار، بخشداران، شهرداران، نماینده و سه قوه در شهرستان نور سبب شد کارهای بسیار خوبی در سطح شهرستان انجام شود.

این مسئول تأکید کرد: کمربندی نور و رویان پس از سال‌ها راکد ماندن بازگشایی شد و اعتبار 1800 متر باقی مانده نیز تأمین می‌شود و پیمانکار استادیوم ورزشی شهید ناطق نوری نیز مشغول به کار است که امیدواریم تا پایان سال این کار به اتمام برسد تا در بهار بتوانیم با برگزاری مسابقه افتتاح استادیوم ورزشی را جشن بگیریم.

اسماعیلی با اشاره به سالن ورزشی رستمرود گفت: سالن ورزشی 3 هزار و 500 نفری رستم‌رود به مناقصه گذاشته شد که با انتخاب پیمانکار کار ساخت و تکمیل آن آغاز می‌شود و10 میلیارد و 500 هزار تومان برای تکمیل تعریض محور نور، چمستان، آمل در لاین جنوبی از آلشرود تا آمل اختصاص یافت.

وی با اشاره به تأمین اعتبار برای آسفالت روستاهای شهرستان نور تصریح کرد: شهرستان نور با توجه به اینکه یکی از شهرستان‌های گردشگرپذیر در استان مازندران است زیرساخت‌های مناسب و زیبایی شهرستان می‌تواند در جذب بیشتر گردشگران تأثیرگذار باشد.

نماینده مردم نور و محمودآباد در خانه ملت افزود: در حوزه شهری و مرکز شهر نور با بازگشایی‌ها و ساخت میدان جدید شهر دریا و مسجد در میدان اصلی شهر قابل رؤیت است و هدف ما زیبایی شهرستان، ساخت زیرساخت، ایجاد امکانات و جذب توریست برای رونق اقتصادی مردم منطقه است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :



مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا