اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35522 مورخ:[1397-08-27 10:42:01]
برگزاری نخستین جشنواره ملی اقوام عشایر در مازندران/ارائه غرفه رایگان به عشایر شرکت‌کننده
رئیس اداره امور عشاير مازندران خبر داد

برگزاری نخستین جشنواره ملی اقوام عشایر در مازندران/ارائه غرفه رایگان به عشایر شرکت‌کننده

رئیس اداره امور عشاير مازندران از برگزاری نخستین جشنواره ملی مرکبات و اقوام عشایری از 12 آذر ماه امسال با حضور اقوام عشاير سراسر کشور در محل نمايشگاه بين‌المللي شهرستان قائم شهر خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛  سید صمد کاظمی از برگزاری جشنواره ملی مرکبات و اقوام عشایری از تاريخ 12 تا 16 آذر ماه امسال با حضور اقوام عشاير سراسر کشور در محل نمايشگاه بين‌المللي «شهرستان قائم شهر» خبر داد.

رئیس اداره امور عشاير مازندران در جلسه برنامه ریزی امور تبلیغات جشنواره ملی مرکبات و اقوام عشایری که با حضور معاون فرمانداری و بخشدار قائم شهر، مدیر جهاد کشاورزی قائم شهر، معاونین اداره کل میراث فرهنگی و اتاق اصناف در محل سازمان جهاد کشاورزی مازندران برگزار شد، از برگزاری جشنواره ملی مرکبات و اقوام عشایری از تاريخ 12 تا 16 آذرماه امسال با شرکت اقوام عشاير سراسر کشور در محل نمايشگاه بين المللي «شهرستان قائم شهر» خبر داد و گفت: این جشنواره در دو سالن مجزا اما هماهنگ با هم برگزار مي‌شود.

 

وی با اشاره به اينکه معرفي جاذبه‌های طبيعی استان به عشاير سراسر کشور از اهميت زیادی برخوردار است، خاطرنشان کرد: در این راستا غرفه داران نخستين جشنواره ملی مرکبات و اقوام عشاير کشور با همکاری شهرداری‌ها و اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگری به تورهای «ساری گردی» و «قائمشهر گردی» در باغ‌ها و مکان‌های تاريخی دعوت می‌شوند.

 

کاظمی با بيان اينکه به تمامي عشاير شرکت کننده در نخستين جشنواره ملي مرکبات و اقوام عشاير کشور غرفه رايگان داده مي‌شود، متذکر شد: با هدف آشنايي بازديدکنندگان نسبت به آداب و رسوم اقوام مختلف از آنان خواسته شد تا به همراه گروه موسيقي بومي در جشنواره حضور يابند.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا