اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35508 مورخ:[1397-08-26 14:24:01]
 صنایع تکمیلی موردنیاز کشاورزی در مازندران جانمایی نشده است
سرپرست استانداری مازندران:

صنایع تکمیلی موردنیاز کشاورزی در مازندران جانمایی نشده است

سرپرست استانداری مازندران گفت: بسیاری از صنایع تکمیلی مورد نیازکشاورزی در استان ایجاد و جانمایی نشده و راه اندازی آن ضروری است.

به گزارش مازند اصناف؛ احمد حسین زادگان صبح شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی استان مازندران، برگزاری جلسه مشترک با نمایندگان سه قوا را برای بررسی مسائل و مشکلات مختلف استان ضروری دانست و از غیبت برخی دستگاه های اجرایی از جمله دانشگاه مازندران در جلسه شورای برنامه ریزی انتقاد کرد.

وی با بیان اینکه صنایع بر اساس عرضه و تقاضا باید ایجاد شوند گفت: متاسفانه بسیاری از صنایع تبدیلی و مورد نیاز کشاورزی در استان ایجاد و جانمایی نشده است.

حسین زادگان یادآور شد: همچنین باید نوسازی واحدهای شالیکوبی و سورتینگ نسبت به تامین نیازمندهای موجود برنامه ریزی شود تا خلا و ظرفیت های خالی این بخش تکمیل شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران نیز خواهان ساماندهی امر پژوهش و قرارگرفتن آن در مسیر مورد نیاز استان شد و گفت: پژوهش باید نیازهای استان را بررسی و پایش کند.

حسن خیریان پور با بیان اینکه درباره پروژه میگو پروژه اجرا شده است و به نتیجه رسیدیم گفت: در زمینه مرکبات و تحقیقات و نگاه صادراتی آن پژوهشی مصوب شده است.

 

مرجع: مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا