اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35493 مورخ:[1397-08-24 16:55:01]
گوجه‌فرنگی ۱۱هزار تومان شد
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی:

گوجه‌فرنگی ۱۱هزار تومان شد

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با بیان اینکه گوجه‌فرنگی هر کیلوگرم ۱۱هزار تومان گلخانه‌ای است؛ گفت: اکنون تفاوت گوجه‌فرنگی گلخانه‌ای و بوته‌ای در بازار مانند تفاوت سمند و بنز است و هر فردی با توجه به مصرف خود می‌تواند این محصولات را انتخاب کند.

به گزارش مازند اصناف؛ رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با بیان اینکه گوجه‌فرنگی هر کیلوگرم ۱۱هزار تومان گلخانه‌ای است؛ گفت: اکنون تفاوت گوجه‌فرنگی گلخانه‌ای و بوته‌ای در بازار مانند تفاوت سمند و بنز است و هر فردی با توجه به مصرف خود می‌تواند این محصولات را انتخاب کند.

اسدالله کارگر رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی اظهار کرد: قیمت هر کیلوگرم گوجه در میدان مرکزی میوه و تره‌بار 3 هزار تومان تا 5 هزار تومان و در خرده‌فروشی 3 هزار و 500 تومان تا 5 هزار تومان به‌فروش می‌رسد.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی ادامه داد: قیمت میوه در خرده‌فروشی با توجه به ضایعاتی که دارد و در نظر گرفتن سود خرده‌فروشی 15 تا 35 درصد در مقایسه با نرخ عمده‌فروشی افزایش می‌یابد.

وی درباره دلایل فروش گوجه‌فرنگی 11هزار تومانی در خرده‌فروشی‌های تهران، تصریح کرد: این قیمت مربوط به گوجه‌فرنگی گلخانه‌ای صادراتی است و گوجه‌فرنگی معمولی همان قیمت‌هایی است که ذکر شد.

کارگر گفت: اکنون تفاوت گوجه‌فرنگی گلخانه‌ای و بوته‌ای در بازار مانند تفاوت سمند و بنز است و هر فردی با توجه به مصرف خود می‌تواند این محصولات را انتخاب و خریداری کند.منبع:تسنیم
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا