اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35492 مورخ:[1397-08-24 16:36:01]
انجمن صنفی کانون‌های آگهی و تبلیغاتی مازندران تشکیل شد/ برگزاری انتخابات در آینده‌ای نزدیک
معاون اداره کل ارشاد اسلامی مازندران:

انجمن صنفی کانون‌های آگهی و تبلیغاتی مازندران تشکیل شد/ برگزاری انتخابات در آینده‌ای نزدیک

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از تشکیل انجمن صنفی کانون‌های آگهی و تبلیغاتی در مازندران خبر داد.

عباس زارع در گفت‌وگو با مازند اصناف؛ از تشکیل انجمن صنفی کانون‌های آگهی و تبلیغاتی در مازندران خبر داد.
 
وی با بیان این خبر افرود: در راستای حمایت از حقوق صنفی کانونهای آگهی و تبلیغاتی و تحکیم اصول همکاری این صنف و خواست‌های مشروع و قانونی کانون‌ها با توجه به ماده 131 قانون کار، انجمن صنفی کانون‌های آگهی و تبلیغاتی استان مازندران تشکیل شد.
 
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: در همین راستا، انتخابات انجمن صنفی کانون‌های آگهی و تبلیغاتی برای انتخاب نماینده انجمن در شهرستان‌ها بر اساس جدول زمان‌بندی شده برگزار می‌شود.
 
زارع عنوان کرد: ارائه خدمات و پیگیری مطالبات صنفی کانون‌های آگهی و تبلیغاتی در راستای تحقق شعار سال و معرفی کالای ایرانی، کمک به بحث اشتغال و کار آفرینی، ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی، مهمترین اهداف تشکیل انجمن صنفی کانون‌های آگهی و تبلیغاتی در مازندران است.
 
به گفته وی، هماهنگی تعرفه تبلیغات، برگزاری دوره‌های آموزشی، تشکیل تعاونی مسکن، ثبث شرکت تعاونی، تنظیم قراردادهای یکنواخت، برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های تبلیغات استان، درخواست مجوز نشریه انجمن و معرفی کانونهای تبلیغاتی عضو از مهمترین دستاوردهای تشکیل انجمن صنفی برای کانون‌های فعال در مازندران است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا