اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35398 مورخ:[1397-08-07 10:22:01]
 اسلامی از همراهی و محبت مردم مازندران قدردانی کرد
بعد از انتصاب به عنوان وزیر راه و شهرسازی

اسلامی از همراهی و محبت مردم مازندران قدردانی کرد

اسلامی استاندار سابق مازندران با صدور پیامی ضمن خداحافظی با مردم شریف و ولایتمدار مازندران از همراهی و محبت همه جانبه مردم مازندران تقدیر و تشکر کرد. ‎

به گزارش مازند اصناف؛ استاندار سابق مازندران با صدور پیامی ضمن خداحافظی با مردم شریف و ولایتمدار مازندران از همراهی و محبت همه جانبه مردم مازندران تقدیر و تشکر کرد.

در متن پیام به مردم عزیز و فهیم مازندران آمده است:

اینک که به فضل پروردگار پس از قریب یکسال مسئولیت اینجانب در سمت استاندار مازندران ، فرصت خدمت به شما مردم ولایتمدار، هوشمند بامحبت، باوفا و قدرشناس مازندران، سرزمین علویان به پایان رسیده و با اعتماد ریاست محترم جمهوری و رای اعتماد مجلس شورای اسلامی توفیق خدمت در وزارت راه و شهرسازی نصیبم گردید برخود واجب می دانم که از محبت، لطف، عنایت، همدلی همه شما مردم شریف مازندران تقدیر و تشکر نمایم.

امیدوارم در مسئولیت جدید از برکت دعای خیر شما مردم علوی و فداکار ، مومن و انقلابی دیار مازندران همچنان بهره مند بوده و قول می دهم همانطور که بارها اعلام کردم که مازندران متعلق به همه مردم ایران است در جهت توسعه زیرساخت ها و راههای استان همواره تلاش نمایم و در این مسیر به کمک و همراهی همه شما نیازمندم.

در پایان از عنایت خاصه نماینده ولی فقیه در استان، اعضای مجلس خبرگان رهبری، وزیر کشور، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه، نخبگان، دانشگاهیان، نیروهای امنیتی، انتظامی، اطلاعاتی، کشاورزان، صنعتگران و فعالان عرصه کار و تولید، اصحاب رسانه و همه همکاران پرتلاش در مجموعه استانداری، فرمانداری ها، شهرداری ها و نهادها و دستگاه های اجرایی استان به ویژه از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران قدردانی نموده از خداوند متعال سرافرازی مازندران و بهروزی و سلامتی همه عزیزان را مسألت داشته و از ضعف و قصور احتمالی پوزش طلبیده و طلب عفو و بخشش می‌نمایم.

انتهای پیام/» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا