اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35379 مورخ:[1397-08-04 16:30:01]
 بازارچه دائمی صنایع دستی در بهشهر احداث می‌شود
مدیرکل میراث فرهنگی مازندران:

بازارچه دائمی صنایع دستی در بهشهر احداث می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: بازارچه دائمی صنایع دستی با همت شهرداری و شورای شهر و با واگذاری زمین در بهشهر احداث می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ ششمین جشنواره انار اشرف با رونمایی از آثار کشف شده سه هزار ساله گوهر تپه در منطقه تاریخی غار هوتو بهشهر آغاز شد.

سیف‌الله فرزانه در حاشیه این جشنواره، برگزاری جشنواره را در شناسایی و معرفی ظرفیت‌های بومی موثر دانست و برپایی این جشنواره‌ها را لازم و ضروری برشمرد.
 
وی با اشاره به رونمایی از انار مفرغی با سه هزار سال قدمت در مراسم افتتاحیه جشنواره افزود : انار از دیرباز ریشه در کار و فعالیت مردم شهرستان بهشهر داشته است.
 
مدیرکل میراث فرهنگی مازندران تصریح کرد: با واگذاری زمین، بازارچه دائمی صنایع دستی با همت شهرداری و شورای شهر بهشهر در این شهرستان احداث می‌شود.

فرزانه درباره تعامل بخش کشاورزی و گردشگری خاطرنشان کرد: این دو بخش لازم و ملزوم یکدیگر هستند و بسیاری از اتفاقات در جهان ناشی از حوزه گردشگری است و باید در حفظ طبیعت و محیط زیست کوشا باشیم.
 
وی با بیان اینکه نیاز به جذب گرشگر خارجی داریم، حفظ طبیعت را لازم دانست و اظهار امیدواری کرد باید از طبیعت برای توسعه گردشگری و اشتغال بهره بریم.

گفتنی است ششمین جشنواره فرهنگی اقتصادی انار اشرف از 2 تا 6 آبان سال‌جاری در مجتمع توریستی تفریحی هوتو بهشهر در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا