اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35377 مورخ:[1397-08-04 16:22:01]
کشف یک میلیارد و 200 میلیون ریال کالای قاچاق در مازندران
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

کشف یک میلیارد و 200 میلیون ریال کالای قاچاق در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از کشف یک میلیارد و 200 میلیون ریالی انواع کالای قاچاق در شهرستان سوادکوه خبر داد.

سردار سیدمحمود میرفیضی در گفت‌وگو با مازند اصناف از کشف یک میلیارد و 200 میلیون ریالی انواع کالای قاچاق در شهرستان سوادکوه خبر داد .

وی با اعلام این خبر افزود: در اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق در راستای حمایت از تولیدات ملی، ماموران پلیس آگاهی سوادکوه با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق به شناسایی 5 دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق حین تردد در محور مواصلاتی آن شهرستان شدند.
 
فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: ماموران در اقدامی عملیاتی خودروهای مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن 2 تن زغال، یک دستگاه موتور خودروی خارجی و مقادیر قابل توجهی لوازم پزشکی کشف کردند.
 
سردار میرفیضی از دستگیری رانندگان این خودروها و معرفی آنان به مرجع قضائی خبر داد و ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده را بالغ بر یک میلیارد و 200میلیون ریال عنوان کرد.
 
وی با اشاره به اینکه کالاهای کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان شد، گفت: قاچاق کالا تخریب زیر بنای اقتصاد کشور و نادیده گرفتن حق نسل فردا برای رشد و بالندگی است.
 
فرمانده انتظامی مازندران تاکید کرد: خرید و مصرف کالای قاچاق موجب اختلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه‌ها، افزایش بیکاری در کشور و ایجاد بازار فروش برای کالاهای کشورهای خارجی خواهد شد.
 
میرفیضی در خاتمه با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق کالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت در کشور است، از مردم خواست برای حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان جامعه در مبارزه با قاچاق کالا و ارز با نیروی انتظامی همکاری و هرگونه اطلاعات و اخباری را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام دارند.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , کشف , کالای , قاچاق , مازندران , میرفیضی , کشف , کالای , قاچاق , مازندران , میرفیضیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا