اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35365 مورخ:[1397-08-02 12:41:01]
رد رشوه 428 میلیون ریالی توسط پلیس شهرستان نور
فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد

رد رشوه 428 میلیون ریالی توسط پلیس شهرستان نور

فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری متهمان به تهیه وتوزیع موادمخدر و رد رشوه 428 میلیون ریالی در شهرستان "نور" خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سید محمود میرفیضی طی گفت‌وگویی، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر تهیه و توزیع موادمخدر در سطح شهرستان نور، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان نور با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی با شناسایی متهمان به تهیه و توزیع موادمخدر این افراد شامل 2زن و یک مرد را حین تردد با یک دستگاه خودرو سواری متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: در بازرسی از خودروی متهمان مقادیری موادمخدر که به طرز ماهرانه ای در داخل کیف زنانه جاسازی شده بود، کشف شد.

میرفیضی با اشاره به پیشنهاد رشوه متهمان به ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر برای رهایی از دست قانون، افزود: یکی از همدستان این افراد به ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر مبلغ 218 میلیون ریال وجه نقد به همراه 96 گرم طلاجات به ارزش210 میلیون ریال، 4 فقره چک سفيد امضا و سند يک دستگاه خودروي سواری ام وي ام را پیشنهاد داده که ماموران پلیس با صحت عمل ضمن رد رشوه پیشنهادی، مراتب را صورتجلسه و متهمان را به مرجع قضائی معرفی کردند.

فرمانده انتظامی مازندران، گفت: بی شک تقویت باورهای دینی و اعتقادی در بین کارکنان ناجا و روحیه شهادت طلبی، ایثارگری و پاکدستی، نقش موثری در عزت نفس کارکنان برای مقابله با سوداگران مرگ و برخورد با هنجارشکنان دارد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا