اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35362 مورخ:[1397-08-01 15:32:01]
 200 هزار مازندرانی شماره حسابشان را به سامانه سهام عدالت اعلام نکردند
رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت مازندران:

200 هزار مازندرانی شماره حسابشان را به سامانه سهام عدالت اعلام نکردند

رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت مازندران گفت: 200 هزار مازندرانی شماره حساب شبای خود را به سامانه سهام عدالت اعلام نکردند.

به گزارش مازند اصناف؛ عسگر توکلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  اظهار کرد: باتوجه به اطلاع‌رسانی انجام شده مبنی بر اعلام  شماره شبا سود سال 95 سهام عدالت به حساب سهام‌داران واریز شد.

وی افزود: ممکن است در برخی خانواده‌ها برای یکی از اعضای خانواده واریز نشده باشد این موضوع مربوط به مازندران نیست و درحال پیگیری برای واریز آن هستیم.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت مازندران بیان کرد: باتوجه به نوسانات دلار ارزش برگه‌های سهامی که یک میلیون تومان کامل بود به 4میلیون و 300هزار تومان افزایش پیدا کرد و ارزش سهام افرادی که مبالغی که اعلام شده را واریز نکردند  دو میلیون و 150هزار تومان است که این مبالغ مبنای پرداخت سود در سال 97خواهد بود.

توکلی با اشاره به اینکه  پیگیر پرداخت سود سال 96 سهام‌داران از شرکت‌های سرمایه‌پذیر هستیم، اضافه کرد: واریز سود سهام از دی یا بهمن ماه امسال آغاز می‌شود.

وی با اعلام اینکه تا روز گذشته آخرین مهلت برای اعلام شماره حساب شبا برای دریافت سود سهام عدالت بود، اضافه کرد: پیگیر این هستیم که دوباره مهلتی در این زمینه داده شود تا سهام‌داران بتوانند شماره حساب شبا را به سامانه سهام عدالت اعلام کنند.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت مازندران تصریح کرد: اعلام شماره حساب در سامانه روش درستی نبود به این دلیل بسیاری از روستاییان و عشایر دسترسی به اینترنت نداشتند و اعلام این شماره هزینه و وقتی را بر سهام‌داران تحمیل کرد بهتر بود واریزی سودهای سهام عدالت همانند سنوات قبل کارمندان براساس حقوق و همچنین در میان روستاییان و عشایر از طریق دهیاری و بخشداری صورت می‌گرفت.

توکلی اظهار کرد: تاکنون 200 هزار مازندرانی شماره حساب شبای خود را به سامانه اعلام نکردند.

وی در پایان گفت: 2 میلیون و 600 هزار برای دریافت سهام عدالت در مازندران ثبت‌نام کردند که از این تعداد ثبت‌نام 2 میلیون و 400هزار نفر آنان قطعی شده است.

 

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا