اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35357 مورخ:[1397-07-30 14:15:01]
وجود 5550 پروژه نیمه کاره در مازندران
رئیس سازمان مدیریت و برنامه وبودجه مازندران مطرح کرد

وجود 5550 پروژه نیمه کاره در مازندران

رئیس سازمان مدیریت و برنامه و بودجه مازندران شمار پروژه های نیمه کاره در استان را پنج هزار و ۵۵۰ طرح اعلام کرد و گفت: امسال ۶۰۰ میلیارد تومان صرف هزینه های جاری می شود.

به گزارش مازند اصناف؛ مفیدغلامی‌راد با اشاره اینکه کل اعتبارات هزینه ای استان در سال جاری ۶۰۰ میلیارد تومان است اظهار داشت: تاکنون حدود ۴۵ درصد از این اعتبارات تخصیص یافته است.

وی درباره مزایای پایان خدمت، مرخصی ها و پاداش پایان خدمت کارکنان دولت نیز گفت: مزایای خمت و پاداش ۸۰۰ نفر از کارکنان دولت در استان انجام شده و امسال نیز برای بازنشستگان سال ۹۶ که تعدادشان ۳۰۰ نفر بوده، ۵۰ درصد مانده مرخصی ها پرداخت شده است.

وی افزود: در زمینه اعتبارات عمرانی نیز تاکنون هزار و ۹۷ میلیارد تومان اعتبار به ۱۱۵ دستگاه اجرایی در ۲۲ شهرستان ابلاغ کردیم که شامل اعتبارات استانی به میزان ۳۰۸ میلیارد تومان، اعتبار تبصره ۱۸ به میزان ۲۳۸ میلیارد تومان، اعتبار طرح های ملی استانی شده و طرح های ویژه به میزان ۱۳۹ میلیارد تومان و غیره است.

غلامی راد یادآور شد: ۵۰ میلیارد تومان نیز اعتبار عمرانی و ۸۶ میلیارد تومان اعتبار تسهیلاتی در مناطق سیلزده نیز تخصیص داده شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه بودجه مازندران اظهار داشت: ۲۰ میلیارد تومان برای اشتغال فراگیر تخصیص یافته است و قرار شد ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبارات سفر رئیس جمهور نیز تخصیص داده شود.

وی با اشاره به اینکه دو هزار و ۸۱۷ پروژه خاتمه یافتنی سال جاری در استان داریم و امسال افتتاح می شود گفت در مجموع پنج هزار و ۵۵۰ پروژه نیمه کاره در استان وجود دارد که دو هزار و ۸۱۷ طرح امسال افتتاح می شود.

وی میانگین تخصیص اعتبارات استان را ۴۵.۵ درصد اعلام کرد و گفت: حدود ۶۰ درصد اعتبارات عمرانی، اعتبارات نفت ۸۰ درصد و اعتبارات ورزشی نیز ۶۷ درصد تخصیص یافته است.

 

مرجع: مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا