اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35354 مورخ:[1397-07-29 16:18:01]
خرید تیشرت با طرح دلخواه را با تاپ تیشرت تجربه کنید
تاپ+تیشرت+طرح+دلخواه

خرید تیشرت با طرح دلخواه را با تاپ تیشرت تجربه کنید

از جمله  سایت های معتبری که در زمینه فروش اینترنتی تیشرت فعالیت دارد، می توان به سایت دیجی کالا اشاره نمود که مزیت سایت تاپ تیشرت نسبت به دیجی کالا این است که تاپ تیشرت امکان انتخاب و سفارش طرح دلخواه را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

به گزارش مازند اصناف؛ دوستان عزیز می خواهیم در مورد انتخاب مناسب ترین طرح تیشرت برای انواع اندام های مختلف در سایت تاپ تیشرت www.toptishirt.ir توضیحاتی را برایتان بیان کنیم.سایت تاپ تیشرت امکان انتخاب طرح های متفاوت(تیشرت زنانه ، مردانه، آستین کوتاه ، آستین بلند) و جدیدترین طرح های 2018  با قیمت ارزان  را برای هموطنان را فراهم نموده است . اگر می خواهید بهترین و زیباترین و مناسب ترینطرح تیشرت را انتخاب کنید بهتر است که این مطلب را تا آخر مطالعه بفرمایید تا نکات مهم را دریابید .

 

 

 

چاپ طرح مورد نظرتان روی تیشرت

درحال حاضرکافی است طرح مورد علاقه تان را درگوگل سرچ نمایید، آنراروی یک فلش مموری بریزید وبه یکـی ازنمایندگی های اینترنتی یا مغازه های چاپ عکس روی تیشرت درمحله تان بروید و یا از طریق ارسال این عکس به سایت تاپ تیشرت و درخواست چاپ آن عکس روی تیشرت تان از پوشیدن آن لذت ببرید.

همـه مغازه ها تیشرت های به اصطلاح ویژه ای دارندکه طرح مورد نظـرتان را روی آن چاپ می کنند. بعلاوه با اینکار شما می توانید درهزینه خرید تیشرت مورد علاقه تان هم صرفه جویی کنید چون معمولا بااین روش قیمت خرید تیشرت کمتر می شود .

اغلب ازطرح های روی تیشرت ها به دوسـتداران فیلم وسریال ها واما دوستداران فوتبال اختصاص دارد.

لازم به ذکر است که جنس پارچه تیشرت های "تاپ تیشرت" جهت چاپ روی تیشرت با طرح دلخواه شما کاملا نخی وبدون مواد پلاستیکی می باشد وشکل دوخت آن طرح دلخواه درتن مطابق بامد روزاست.

. چاپ روی تیشرت به شکل مستقیم وبااستفاده ازروشDTGکه ازفنآوری هد پنج نازل رنگ سفید وچهارنازل رنگی باکیفیت عالی بهره م برد،به شکل جوهرافشان انجام میشود .

دراینگونه ازچاپ تیشرت طرح دلخواه ازهیچ کاغذترنسفری استفاده نمیشود. مواد وجوهر مصرفی برای چاپ تیشرت باعکس دلخواه محصول کشورآمریکا است وبه هیچ وجه ازمواد چینی استفاده نمیشود .


علاوبر تیشرت طرح دلخواه ، طرح حای زیادی به صورت پیش فرض روی سایت تاپ تیشرت موجود می باشد که شما می توانید به راحتی می توانید با ورود به این سایت از آنها انتخاب و خریداری نمایید . در ادامه به توضیح طرح یقه هفت خواهیم پرداخت

 

انتخاب تیشرت یقه هفت:

یکی از بهترین تیشرت هایی که بسادگی می تواند شما را لاغر تر نشان دهد انتحاب طرح تیشرت یقه هفت می باشد.

احتمالا در دید اول تیشرتهای یقه هفت ازیقه گردها جذابتربه نظرنرسند امامطمئن باشید حتمادلیلی خاص برای طراحی این نوع تیشرت وجود دارد.

تیشرتهای یقه هفت، برای افرادی که بالاتنه بزرگتری دارند مناسب تر است. در سایت تاپ تیشرت شما می توانید انواع رنگ های طرح یقه هفت را انتخاب و خریداری نمایید.


البته بجز سایت تاپ تیشرت سایت های زیادی در این زمینه وجود دارد. از جمله  سایت های معتبری که در زمینه فروش اینترنتی تیشرت فعالیت دارد، می توان به سایت دیجی کالا اشاره نمود که مزیت سایت تاپ تیشرت نسبت به دیجی کالا این است که تاپ تیشرت امکان انتخاب و سفارش طرح دلخواه را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

در صورتی که بازم  به اطلاعات بیشتری درمورد انتخاب بهترین طرح تیشرت دارید به سایت تاپ تیشرت  toptishirt.ir مراجعه کنید و از مطالب عالی آن استفاده نمایید. البته در سایت تاپ تیشرت شما می توانید تیشرت مد نظرتون را انتخاب و خریداری نمایید.

 

» برچسب ها : , تاپ , تیشرت , طرح , دلخواه , پیراهن , انتخاب , تاپ , تیشرت , طرح , دلخواه , پیراهن , انتخابمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا