اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35352 مورخ:[1397-07-29 15:59:01]
چه نکاتی را باید در هنگام ثبت آگهی استخدام حسابدار بدانید؟

چه نکاتی را باید در هنگام ثبت آگهی استخدام حسابدار بدانید؟

بسیاری از شرکت های حسابداری و حسابرسی با این چالش درگیر می باشند که می خواهند بهترین حسابدار ممکن را برای همکاری انتخاب نمایند. در این مطلب ما می خواهیم نکات مهم در ثبت آگهی استخدام حسابدار به نقل از سایت کاریاب)(www.karyab.net که یکی از بهترین و قدیمی ترین سایت های کاریابی کشورمان هست، را برایتان تشریح نماییم.

به گزارش مازند اصناف؛ بسیاری از شرکت های حسابداری و حسابرسی با این چالش درگیر می باشند که می خواهند بهترین حسابدار ممکن را برای همکاری انتخاب نمایند. در این مطلب ما می خواهیم نکات مهم در ثبت آگهی استخدام حسابدار به نقل از سایت کاریاب)(www.karyab.net که یکی از بهترین و قدیمی ترین سایت های کاریابی کشورمان هست، را برایتان تشریح نماییم. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار بگیرد و برایتان مفید و کاربدی باشد. تا پایان با ما همراه باشید.


دقت کنید که از  کدام رشته ها می توان برای انتخاب حسابدار اقدام کرد

ممکن است که برخی از کافرمان این گونه فکر کنند که بجز رشته حسابداری در هنرستان و دانشگاه ها دیگر امکان استخدام حسابدار در هیچ کدام از رشته وجود ندارد، اما لازم است که به آگاهی شما برسانیم شخص کارجو ممکن است که به صورت کاملا تجربی یا خصوصی آموزش دیده باشد و در زمینه حسابداری این مهارت را بصورت حرفه ای کسب کرده باشد . بنابراین هر چند که رشته تحصیلی حسابداری پتانسیل بیشتری برای تبدیل کردن شخص به یک حسابدار حرفه ای را دارد و این موضوع می تواند یکی از معیار های مهم در انتخاب کارجو باشد، اما نمی توان صرفا برا اساس رشته تحصیلی حسابداری به استخدام حسابدار اقدام کردو خیلی بهتر است که هم از نظر مدرک تحصیلی و هم مهارت شخص کارجو، تصمیم گرفته شود.

 

در نظر گرفتن قوانین مالیاتی کشور ایران

همانطور که می دانید امروزه هیچ شغلی را در دنیا نمی توان یافت که در سازمان ها کمپانـی های کوچک یا بزرگ،بازرگانی،خدماتییا تولیدی مثل شغل حسابداری که همیشه و هر کجا طرفدار داشته باشدو مورد نیاز باشد. در چند سـال اخیر با دقت به اجرایی شدن قوانین مالیاتی از طرف دولت کشور بر رشـد بازار کار اشخاصـی که مهـارت های حسابداری و مالی دارند اضافه شده و بسیار از اصناف و کمپانـی های کوچک هـم از استفاده کردن کارشناس در کارها مالیاتی و عرضه گزارش های مالی قانونی به مرجـع هـای ذیصلاح استقبال می کنند. بنابراین در هنگام انتخاب حسابدار لازم است که از قوانین  مالیاتی توجه داشته باشین که با دید بازتری بتوانید حسابدار حرفه ای و متناسب با کارتان را استخدام نمایید.

از دیگر سایت هایی که در زمینه ثبت آگهی استخدام فعال هستند می توانیم به سایت ای استخدام اشاره کنیم. با توجه به توضیحاتی که در بالا ارائه شده است و رعایت نکات گفته شده می توانید نیروی حسابدار متناسب با نیاز شرکتتان اقدام نمایید.  در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر درموردنکاتثبتآگهیاستخدامحسابداربه سایت کاریاب به آدرس  karyab.netمراجعه فرمایید.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها : , آگهی , استخدام , حسابدار , سایت , کاریاب , آگهی , استخدام , حسابدار , سایت , کاریابمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا