اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35319 مورخ:[1397-07-23 13:56:01]
دادستان مرکز مازندران: یک‌هزار و 150 لیتر مشروبات الکلی در عباس‌آباد کشف شد

دادستان مرکز مازندران: یک‌هزار و 150 لیتر مشروبات الکلی در عباس‌آباد کشف شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران از شناسایی باند ساخت و توزیع مشروبات الکلی دست ساز (تقلبی) در شهرستان عباس آباد و کشف 1150 لیتر مشروبات الکلی خبر داد.

سید یونس یونسی عالمی در گفت‌وگو با مازند اصناف؛ از شناسایی باند ساخت و توزیع مشروبات الکلی دست ساز (تقلبی) در شهرستان عباس آباد خبر داد.
 
وی افزود: پیرو گزارش مرجع انتظامی شهرستان عباس آباد، دستور قضایی از سوی دادستان این شهرستان صادر شد.
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران خاطرنشان کرد: پس از شناسائی این باند توسط عوامل انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی، محل مربوطه شامل دو واحد ویلای مسکونی که جهت انجام این امر از مالکان آن اجاره شده بود، شناسایی شد.
 
این مقام قضایی بیان کرد: از این دو واحد مسکونی، یک منزل برای تولید و از محل دیگر برای انبار وسایل مورد استفاده قرار می‌گرفت که با هوشیاری و دستور به موقع قضایی، مقدار یک هزار و 150 لیتر مشروبات الکی دست ساز داخلی که برخی از آن در ظروف خارجی بسته‌بندی و پلمپ شده بود به همراه تعداد زیادی شیشه مشروب خارجی خالی و درپوش و برچسب مربوطه و آلات پلمپ کشف و ضبط شد.
 
به گفته حسینی عالمی، در این خصوص دو نفر از عوامل باند نیز دستگیر که پس از اخذ تحقیقات و صدور قرار تامین به زندان معرفی شدند و تحقیقات در خصوص شناسایی سایر اعضای این باند ادامه دارد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا