اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35310 مورخ:[1397-07-16 10:45:01]
تداوم طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا در مازندران/ تشکیل پرونده 5 میلیارد ریالی برای 21 واحد متخلف
رئیس سازمان صنعت مازندران مطرح کرد

تداوم طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا در مازندران/ تشکیل پرونده 5 میلیارد ریالی برای 21 واحد متخلف

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از تداوم طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا در این استان خبر داد و افزود: در راستای این طرح بازرسان این سازمان در شهریور ماه سال‌جاری از 590 واحد خرده و عمده فروشی و شرکت‌های پخش بازرسی به عمل آوردند.

محمد محمدپور عمران در گفت‌وگو با مازند اصناف اظهار کرد:  طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا در مازندران از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تداوم خواهد داشت.

 

وی با اعلام این مطلب افزود: در راستای این طرح بازرسان این سازمان در شهریور ماه سال‌جاری از 590 واحد خرده و عمده فروشی و شرکت‌های پخش بازرسی به عمل آوردند.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اینکه در این بازرسی 21 واحد متخلف شناسایی شد، خاطرنشان کرد: پرونده متشکله این واحدهای متخلف به ارزش 5 میلیارد و 881 میلیون و 976 هزار و 950  ریال تنظیم و به شعب تعزیرات جهت رسیدگی ارسال شده است.

 

محمدپور بیان کرد: لوازم کشف شده شامل انواع مواد غذایی و خواروبار، انواع آدامس، انواع نوشیدنی، برنج و لوازم خانگی بوده است.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران یادآور شد: طی این مدت از یک‌هزار و 180 واحد خبازی استان نیز بازرسی و تعداد 82 واحد متخلف شناسایی و پرونده‌های تنظیمی جهت صدور رأی به مراجع ذی‌صلاح ارسال شده است.

 

محمدپور در پایان از تمامی شهروندان مازندرانی تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از احتکار، گرانفروشی، قاچاق کالا وعدم درج قیمت مراتب را به شماره 124 اعلام کنند.


انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا