اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35303 مورخ:[1397-07-15 12:31:01]
نتیجه هشتمین انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی مازندران
رئیس هیأت اجرایی انتخابات هشتمین دوره هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی مازندران خبر داد

نتیجه هشتمین انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی مازندران

نتایج منخبان هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی مازندران مشخص شد.

به گزارش مازند اصناف؛ هشتمين دوره انتخابات هيات مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان مازندران روز جمعه 13مهرماه به مدت 9ساعت در نهایت صحت و دقت برگزار شد .در این انتخابات  34هزار و 500 نفر حائز شرایط رای دهی بودند که از این تعداد بیش از 7هزار نفر به پای صندوق های رای آمدند و به کاندیداهای مورد نظر خود رای دادند.

 

رئیس هیأت اجرایی انتخابات هشتمین دوره هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی مازندران گفت: هدف اصلی هیأت اجرایی انتخابات برگزاری انتخابات سالم و جلب مشارکت گسترده مهندسان در این عرصه مهم صنفی و سرنوشت ساز بوده است.

 

 بخشنده با اشاره به اقدامات هیأت اجرایی در فرایند برگزاری انتخابات اظهار کرد: اقدامات این هیأت که از چهار ماه پیش آغاز شد و به برگزاری انتخابات ختم شد توام با قانونمداری ، عدالت محوری و امانت داری و صیانت از آرای اعضا بوده است.

رئیس هیأت اجرایی انتخابات ضمن قدردانی از حضور جامعه مهندسی در این انتخابات بیان داشت: استان مازندران در قیاس با سایر استان ها با مشارکت بیش از 20درصد از اعضا دارای مشارکت خوبی بوده و حضور تک تک مهندسان را در این عرصه ارج می نهیم.

مهندس بخشنده ادامه داد: تغییرات جوی ،باد و طوفان و بارندگی شدید در روز انتخابات که از بعدازظهر نیز شدت یافت در میزان مشارکت تاثیر گذار بود.

وی با بیان اینکه انتخابات به صورت تمام الکترونیکی برگزار شد اظهار داشت: در این انتخابات 90 صندوق رای الکترونیکی در 18 حوزه اخذ رای قرار داشت که تمامی مراحل از احراز هویت تا شمارش آرا به صورت مکانیزه و با بالاترین ضریب امنیت صورت گرفت.

مهندس بخشنده افزود: 200نفر شامل اعضای هیأت اجرای ، دستگاه نظارت ، حراست ، مسئولین و کاربران فنی در تمامی حوزه های اخذ رای  ، روند اجرای انتخابات تمام مکانیزه را برعهده داشتند.

 

نتیجه انتخابات

در این انتخابات 45 کاندیدا برای کسب 15 کرسی اصلی و 7 کرسی علی البدل هیأت مدیره به رقابت پرداختند که در نهایت در رشته معماری خانم سودابه مهری با 3082 رای ، آقایان مهران فرصت با 2578 رای ، مصطفی خاوری نژاد با 2291 رای به عنوان اعضای اصلی و مهندس علی اکبرزاده قربانی با 1491 رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

وی افزود: آقایان عادل منصور کیایی با 1636 رای به عنوان عضو اصلی شهرسازی و محمود میثاقی با 1419 رای به عنوان عضو علی البدل شهرساز انتخاب شدند و در رشته عمران آقایان محسن قربانی با 2643 رای ، سیدحمیدرضا مسیبی با 2567 رای ، علی محمدنیا اطاقسرا با 2543 رای ، تورج نائیج پور 2517 رای ، حسین نعمتیان جلودار 2435 رای ، جلال نوراله زاده زواردهی 2310 رای به عنوان اعضای اصلی و حمید سفیدگر بائی با 2292 رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

مهندس بخشنده ادامه داد: آقایان سیف اله علی نیا با 2673 رای به عنوان عضو اصلی و سیدمیراله حسینی با 1512 رای به عنوان عضو علی البدل مکانیک انتخاب شدند .در رشته برق آقایان محمد فیروزیان با 2815 رای و احمدرضا گران با 2500 رای به عنوان اعضای اصلی و مهرداد اسمعیلی با 1581 رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند. در رشته نقشه برداری آقایان جواد مهجوریان نماری با 2493 رای به عنوان عضو اصلی و محسن اکبرزاده با 2014 رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

رئیس هیأت اجرایی انتخابات بیان داشت: در رشته ترافیک آقایان فرشیدرضا حقیقی با 2821 رای به عنوان عضو اصلی و نادعلی رمضانپور با 2537 رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا