اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35293 مورخ:[1397-07-10 10:57:01]
امحای ۷ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مازندران خبر داد

امحای ۷ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران

دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز مازندران از امحای هفت میلیارد و ۶۰۷ میلیون ریال کالای قاچاق در استان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسن اسحاقی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دغدغه رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهور و تمامی ارکان دولت مبارزه اصولی و کارآمد با قاچاق کالا برای حمایت بیشتر از کالای داخلی است، اظهار کرد: هدف اصلی، حمایت از تولید داخل، خدمت رسانی به مردم و مبارزه با فساد است که این سه اصل را در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در دستورکار قرار داده ایم.

اسحاقی، مازندران را استان سطح عرضه کالای قاچاق دانست و تصریح کرد: به دلیل حجم زیاد ورود گردشگر داخلی و خارجی به استان شاهد عرضه کالاهای مختلف قاچاق و غیرمجاز در مازندران هستیم.

وی با بیان اینکه در حوزه البسه و پوشاک بیش از ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی ساماندهی و برخورد با نشان های تجاری و برندهای غیرمجاز در استان داشته ایم ، در ادامه تاکید کرد: اجرای طرح ملی شناسنامه دار کردن انبارها و شرکت های پخش را در دستور کار قرار داده ایم و باهماهنگی به عمل آمده و همت و تلاش دستگاه های مرتبط توانسته ایم جزو استان های برتر و پیشرو در مرحله ثبت مشخصات صاحبان انبار باشیم.

دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز مازندران به دیگر فعالیت های این نهاد اشاره کرد و گفت: با توجه به فعالیت اکیپ های گشت ویژه مشترک و تعیین تکلیف کالاهای مکشوفه، امحاء و انهدام؛ ۷میلیارد و ۶۰۷ میلیون و ۸۱۸ هزار ریال کالای قاچاق و غیر مجاز، در سه مرحله صورت گرفت.

اسحاقی در خاطر نشان کرد: از مهمترین فعالیت های موفقیت آمیز کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانن، کشف و انهدام باند توزیع داروی قاچاق در بابل به ارزش ۵میلیارد تومان، کشف و ضبط یک دستگاه خودروی خارجیKTM و موتور چهارچرخ و سه چرخ به ارزش دو میلیارد تومان در شش ماهه نخست سال جاری است.

 

مرجع: مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا