اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35292 مورخ:[1397-07-10 10:39:01]
کشف بیش از 5800 قوطی رب احتکار شده در یک انبار غیرمجاز در بهشهر
مازنداصناف گزارش می‌دهد

کشف بیش از 5800 قوطی رب احتکار شده در یک انبار غیرمجاز در بهشهر

در بازرسی از یک انبار غیرمجاز در بهشهر، بیش از  5 هزار و 800  قوطی رب گوجه فرنگی شامل 4968 قوطی رب بزرگ و 912 قوطی کوچک، کشف شد.

اسماعیل هادی‌نژاد رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهشهر به خبرنگار مازند اصناف؛  گفت:  در پی گزارش واصله در خصوص فعالیت یک انبار ناشناش، بازدیدی با مشارکت نیروی انتظامی از مکان مورد نظر به عمل آمد که طی این بازرسی مشخص شد این انبار، غیرمجاز بوده و فاقد هرگونه مجوزهای لازم برای فعالیت صنفی است.


وی افزود: طی این بازدید، مقادیر فراوانی قوطی رب گوجه و مقادیر مواد غذایی و بهداشتی شناسایی و کشف شد که در این انبار احتکار شده بود.


رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهشهر تصریح کرد: در این بازرسی تعداد 4 هزار و 968 قوطی رب بزرگ گوجه فرنگی به ارزش 59 میلیون و 616 هزار تومان و تعداد 912 قوطی رب کوچک به ارزش 6 میلیون و 383 هزار تومان کشف شد .

 

این مسئول با بیان اینکه این انبار به‌دلیل آنکه فاقد هر گونه مجوز و کد فعالیت برای توزیع کالا بود، پلمپ شده است، گفت: با حضور ماموران انتظامی، کالاهای احتکار شده کشف و ضبط و پرونده متشکله جهت ادامه روند قانونی به تعزیرات حکومتی استان مازندران ارسال شده است.


انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا