اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35290 مورخ:[1397-07-10 10:27:01]
 کشف 2600 کیلوگرم برنج تخلیطی در بابل
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خبر داد

کشف 2600 کیلوگرم برنج تخلیطی در بابل

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران ضمن اعلام محکومیت عرضه‌کنندگان برنج تقلبی در استان گفت: متهمان این پرونده‌ها به مبلغ 142 میلیون و 970 هزار ریال در حق صندوق دولت محکوم شدند که این رای در شعبه تجدید نظر قطعی و لازم الاجرا شده است.

یدالله ملکی در گفت‌وگو با مازند اصناف اظهار کرد: بر اساس گزارش بازرسان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مبنی بر تخلیط برنج ایرانی با خارجی در واحد صنفی بوجاری برنج، چهار فقره پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به این اداره کل ارسال شد .

وی افزود: شعبه هیئت بدوی تعزیرات بابل پس از احضار متهمین و بررسی و اخذ نظریه کارشناسی، تخلف انتسابی را محرز دانسته و متهمین را به عرضه برنج تخلیطی با قیمت کارشناسی اتحادیه صنف برنج فروشان محکوم کرد .

به گفته مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران، متهمین این پرونده‌ها به مبلغ 142 میلیون و 970 هزار ریال در حق صندوق دولت محکوم شدند که این رای در شعبه تجدید نظر قطعی و لازم الاجرا شد.

به گزارش خبرنگار ما، میزان برنج تخلیطی در این پرونده‌ها بیش از دو هزار و 600 کیلوگرم بوده است که متخلفان قادام به نخلیط برنج طارم اعلای درجه یک با برنج‌های خارجی و درجه دوم کرده بودند.

این گزارش حاکی است برنج‌های تخلیطی مکشوفه پس از تعیین نرخ کارشناسی به بازار عرضه و وجوه آن به حساب متهمان واریز خواهد شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا