اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35286 مورخ:[1397-07-09 14:40:01]
 لزوم ثبت انبار محصولات زراعی و باغی در سامانه جامع انبارها/برخورد تعزیری با متخلفان
رئیس سازمان صنعت مازندران تاکید کرد

لزوم ثبت انبار محصولات زراعی و باغی در سامانه جامع انبارها/برخورد تعزیری با متخلفان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: صاحبان مزارع و باغات مازندران باید نسبت به ثبت اطلاعات انبار کالای خود درمزارع و باغات در سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا اقدام کنند.

محمد محمدپور عمران در گفت‌وگو با مازند اصناف گفت:  صاحبان مزارع و باغات مازندران باید نسبت به ثبت اطلاعات انبار کالای خود درمزارع و باغات در سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا اقدام کنند.
 
وی با اعلام این خبر افرود: بر اساس الزام قانونی و همچنین جلسات مختلفی که در سطح استان برگزار شد، صاحبان مزارع و باغات مستقر در روستاهای استان باید به منظور ثبت رسید، حواله و موجودی انبارهای خود در این سامانه ثبت نام کنند.
 
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: به همین منظور با انعقاد تفاهم‌نامه فی‌ما بین دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و اداره کل پست مقرر شد کدپستی با همکاری شوراهای اسلامی روستاها رایگان به صاحبان مزارع و باغات در حداقل مدت زمانی اختصاص داده شود.
 
 محمدپور تصریح کرد: چنانچه کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی عرضه‌کننده کالا نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع انبارها و نگهداری کالا اقدام نکنند، علاوه بر اینکه مشمول مجازات‌های قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز می گردند و عمل مرتکبین، احتکار محسوب شده و بر اساس قوانین تعزیرات حکومتی و نظام صنفی با آنها برخورد خواهد شد.
 
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در پایان متذکر شد کرد: شهروندان استان در صورت مشاهده هر گونه احتکار، امتناع از فروش و عرضه کالا، گران‌فروشی، عدم درج قیمت و سایر تخلفات صنفی و خدماتی مراتب را به شماره 124 این سازمان اعلام کنند.
 
انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا