اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35283 مورخ:[1397-07-09 13:18:01]
 کشف انبار لاستیک احتکاری یک میلیاردی در عباس‌آباد
جانشین فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

کشف انبار لاستیک احتکاری یک میلیاردی در عباس‌آباد

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از شناسایی و کشف انبار لاستیک خودرو به ارزش یک میلیارد ریال در عباس‌آباد خبر داد و گفت: بیش از 700 حلقه لاستیک خودرو به ارزش یک‌میلیارد ریال را کشف شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ حسن مفخمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از شناسایی و کشف انبار لاستیک خودرو به ارزش یک میلیارد ریال در عباس‌آباد خبر داد و اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در شهرستان عباس‌آباد به دپو و احتکار لاستیک خودرو پرداخته و به دنبال فروش آن در بازار سیاه به قیمت گزاف است، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان عباس‌آباد قرار گرفته است.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به شناسایی انبار مورد نظر از هماهنگی قضایی برای بازرسی از این انبار خبر داد و افزود: ماموران پرتلاش پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان عباس‌آباد با ورود به این انبار موفق شدند، بیش از 700 حلقه لاستیک خودرو به ارزش یک‌میلیارد ریال را کشف کنند.

مفخمی تصریح کرد: در این ارتباط متهم به احتکار کالا شناسایی و دستگیر شد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، گفت: احتکار کالا و اخلال در نظم اقتصادی جرم محسوب می‌شود و برابر قانون با مرتکب جرم برخورد خواهد شد.

وی از عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق و احتکار کالا خبر داد و خاطر نشان کرد: همکاری همه دستگاه ها و آحاد جامعه در این راستا یک ضرورت است.

انتهای پیام/» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا