اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35253 مورخ:[1397-07-02 12:48:01]
بدهی کشاورزان خسارت دیده بخش کشاورزی امهال می‌شود
عضو کمیسیون آب، کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی:

بدهی کشاورزان خسارت دیده بخش کشاورزی امهال می‌شود

عضو کمیسیون آب، کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی از فرصت سه ماهه بانک کشاورزی برای استمهال بدهی کشاورزان خسارت دیده بخش کشاورزی خبر داد.


به گزارش مازند اصناف؛ علی محمد شاعری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم  به نشست اخیر اعضای کمیسیون کشاورزی با مسئولان بانک کشاورزی و وزارت جهاد کشاورزی اشاره کرد و اظهار داشت: در این نشست مقرر شد بانک کشاورزی نسبت به استمهال بدهی کشاورزان خسارت دیده، بخشودگی دیرکرد و سود آن اقدامات لازم را با هماهنگی وزارت جهاد کشاورزی صورت دهد.

وی افزود: در این نشست مقرر شد هر چه سریع‌تر پرداخت مطالبات کشاورزان گندمکار از سوی بانک کشاورزی با پیگیری‌های وزارت جهاد کشاورزی انجام شود. تسریع در اعلام قیمت خرید تضمینی گندم در سال زراعی جاری از دیگر مصوبات این نشست مشترک بود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: بانک کشاورزی موظف شد نسبت به ارائه بسته‌های جدید سیاست‌های حمایتی از کشاورزان با مشارکت صندوق سرمایه‌گذاری بخش کشاورزی و وزارت جهاد کشاورزی اقدام کند.

وی بیان کرد: تاکنون 90 درصد از مطالبات گندمکاران مازندرانی پرداخت شده که در آینده نزدیک 10 درصد باقیمانده نیز به حساب کشاورزان واریز می‌شود.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا