اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35248 مورخ:[1397-07-02 10:21:01]
زمین‌خواری ۵ میلیاردی در چالوس کشف شد
فرمانده انتظامی مازندران:

زمین‌خواری ۵ میلیاردی در چالوس کشف شد

فرمانده انتظامی مازندران از کشف 5 میلیارد ریالی زمین‌خواری در یکی از مناطق کوهستانی شهرستان چالوس خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سیدمحمود میرفیضی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: در پی گزارشات مردمی مبنی بر تصرف اراضی ملی در یکی از مناطق گردشگری کوهستانی شهرستان چالوس، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مازندران، افزود: در جریان رسیدگی به این پرونده ماموران پلیس آگاهی با همکاری ماموران کلانتری 13 "مرزن آباد" با انجام تحقیقات پلیسی و هماهنگی های قضائی متهم را که اقدام به تصرف زمین های این منطقه کرده بود شناسایی و دستگیر کردند.

میرفیضی در ادامه تصریح کرد: در یک عملیات منسجم توسط ماموران انتظامی و پلیس آگاهی شهرستان چالوس، زمین های تصرف شده از ید متهم خارج و حصار کشی های دور آن تخریب شد.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش این زمین ها را که حدود 3 هزارو 867 مترمربع بوده است بالغ بر 5 میلیارد و 800 میلیون ریال برآورد کرده اند، گفت: متهم پس از دستگیری و تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه تجاوز به منابع طبیعی، تجاوز به سرمایه های کشور و حقوق همه مردم به ویژه نسل آینده این کشور است، گفت: زمین خواران بدون در نظر گرفتن حق عامه مردم در بهره مندی از نعمت های خدادادی با هدف رسیدن به سودهای کلان اقدام به تصرف زمین و منابع طبیعی می کنند که برای مقابله با این مشکل، همکاری همه مردم و دستگاه های نظارتی الزامی است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا