اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35244 مورخ:[1397-07-01 12:37:01]
زلزله مازندران هیچ خسارتی نداشت
مدیرکل مدیریت بحران مازندران:

زلزله مازندران هیچ خسارتی نداشت

مدیرکل مدیریت بحران مازندران با اشاره به زمین‌لرزه 4/7 ریشتری شب گذشته در این استان گفت: این زمین لرزه هیچ‌گونه خسارت جانی و مالی نداشت.

علی اصغر احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف؛ در خصوص زلزله شب گذشته در مازندران گفت: این زلزله 4/7 ریشتر قدرت داشت که در ساعت 2:04 دقیقه بامداد در شهرهای مازندران رخ داد.

وی افزود: نخستین پس لرزه این زلزله نیز به مقیاس 2/5ریشتر در ساعت 3 و 59 دقیقه مابین شهرهای ساری و جویبار رخ داد. بنا بر اطلاعات واصله تاکنون این زمین لرزه خسارت‌های جانی و مالی خاصی نداشته است.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران خاطرنشان کرد: مرکز این زمین لرزه در حوالی جویبار بوده است که شهرهای جویبار، ساری، میاندرود، بابل، آمل، محمودآباد، فریدونکنار، بابلسر، سیمرغ و قائمش‌هر را لرزاند.

به گفته احمدی، این زمین لرزه هیچ‌گونه خسارت جانی و مالی نداشت.

مدانلو بخشدار مرکزی جویبار نیز گفت: با بررسی به‌عمل آمده از شوراهای اسلامی و دهیاران این شهرستان، تاکنون هیچ گزارشی در خصوص خسارات احتمالی ارائه نشده است.

وی گفت: لازم است خانواده‌ها ضمن خونسردی و پرهیز از دامن زدن به شایعات، هوشیاری خود را حفظ و نکات ایمنی را رعایت کنند و اخبار را از طریق مراجع رسمی دنبال کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا