اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35237 مورخ:[1397-06-27 12:36:01]
ارزش 9 میلیارد ریالی پرونده‌های قاچاق طی 5 ماهه امسال در مازندران
رئیس سازمان صنعت مازندران عنوان کرد

ارزش 9 میلیارد ریالی پرونده‌های قاچاق طی 5 ماهه امسال در مازندران

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا در پنج ماهه نخست امسال، بیش از 9 میلیارد ریال پرونده در استان مازندران تشکیل شده است.

محمد محمدپور عمران در گفت‌وگو با مازند اصناف؛ اظهار کرد: در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا در پنج ماهه نخست امسال، بیش از 9 میلیارد ریال پرونده در استان مازندران تشکیل شده است.
 
وی با بیان اینکه طی این مدت، 3 هزار و 550 مورد بازرسی از سوی بازرسان این سازمان از واحدهای خرده، عمده فروشی و شرکت‌های پخش صورت گرفت، افزود: از این میزان، 221 واحد متخلف شناسایی و پرونده آن‌ها به ارزش بیش از 9 میلیارد ریال تشکیل شده است.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اینکه پرونده‌های تشکیل شده جهت صدور رأی به سازمان تعزیرات ارسال شد، خاطرنشان کرد: بیشترین کالاهای کشف شده شامل سیگار، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و خواروبار، انواع آدامس، لوازم خانگی و برنج بوده است.
 
محمدپور عمران در پایان یادآور شد: شهروندان استان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از گران‌فروشی، عدم صدور فاکتور، تقلب، احتکار و غیره مراتب را به تلفن 124 اعلام کنند.

انتهای پیام/

 

 


 


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا