اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35235 مورخ:[1397-06-27 12:21:01]
 بازار آرام میوه در مازندران/عرضه نارنگی 3 هزار تومانی در بازار
رئیس اتحادیه میوه مرکز مازندران خبر داد

بازار آرام میوه در مازندران/عرضه نارنگی 3 هزار تومانی در بازار

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران گفت: بازار میوه مازندران در هفته‌های اخیر روزهای پر تب و تابی را تجربه کرده که درحال حاضر آرام شد.

به گزارش مازند اصناف؛ بازار میوه مازندران در هفته‌های اخیر روزهای پر تب و تابی را تجربه کرد که در حال حاضر آرام شده است، قیمت میوه در ماه‌های گذشته افزایش چشمگیری یافت ولی درحال حاضر قیمت‌ها متعادل شده و وضعیت بازار به حالت عادی بازگشت.

حتی در ماه گذشته قیمت برخی میوه‌ها دورقمی و به‌عبارتی لاکچری شد ولی درحال حاضر میوه‌ها با قیمت عادی درحال عرضه است؛ رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران  درباره بازار میوه در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: عرضه نارنگی پیش‌رس در بازار میوه مازندران آغاز شده است.

امیرحسین فخرآوران به عرضه نارنگی ۳ هزار تومانی در بازار میوه مازندران اشاره کرد و افزود: با توجه به وجود میوه‌های سردرختی در بازار، تقاضا برای مصرف پایین است که پیش‌بینی می‌کنیم تقاضا برای مصرف میوه در ماه آینده افزایش یابد.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران بیان کرد: قیمت امروز پیاز یک‌هزار و ۵۰۰، سیب‌زمینی ۲ هزار و ۵۰۰، سیب قرمز و سفید ۵ تا ۱۰ هزار، شلیل و هلو انجیری ۷ تا ۸ هزار، خیار ۲ هزار، گوجه ۴ هزار، هندوانه یک‌هزار، موز ۸ هزار، خربزه ۲ هزار، گلابی کرج ۱۶ هزار، گلابی مشهد ۱۲ هزار، کاهو ۲ هزار و ۵۰۰، کدو و بادمجان یک‌هزار و ۲۰۰، انگور ۶ هزار، نارنگی ۳ هزار تومان است.

فخرآوران با تسلیت به‌مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله‌الحسین(ع) افزود: میدان میوه و تره‌بار روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی تعطیل است.

وی یادآور شد: از هفته آینده میدان میوه‌ و تره‌بار در روزهای جمعه با توجه به فصل برداشت مرکبات دائر خواهد بود.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران با تأکید بر اینکه مشکلی در عرضه میوه در بازار وجود ندارد، خاطرنشان کرد: قیمت موز که در هفته‌های اخیر به ۱۵ هزار تومان نیز رسیده بود، در حال حاضر به ۸ هزار تومان رسید.

 

مرجع: فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا