اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35226 مورخ:[1397-06-26 09:36:01]
 پیشرفت فیزیکی 30 درصدی تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی محمودآباد/ برآورد 50 میلیارد ریالی پروژه
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران خبر داد

پیشرفت فیزیکی 30 درصدی تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی محمودآباد/ برآورد 50 میلیارد ریالی پروژه

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با بیان اینکه عملیات ساخت پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی شهدای محمودآباد تاکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است؛ گفت:این تصفیه‌خانه از محل منابع داخلی شرکت و با هزینه 50 میلیارد ریالی در حال ساخت است.

سیدمصطفی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف؛ اظهار کرد: عملیات ساخت پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی شهدای محمودآباد با ظرفیت پالایش 700 مترمکعب در شبانه روز، در حال اجرا است که تاکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
 
وی افزود: این تصفیه‌خانه از محل منابع داخلی شرکت و با هزینه 50 میلیارد ریالی در حال ساخت است.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خاطرنشان کرد: با توجـه به حضور واحدهای تولیدی آب بر در شهرک صنعتی شهدای محمودآباد، ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب به منظور پالایش فاضلاب و همچنین جلوگیری از آلودگی زیست محیطی، در دستور کار قرار دارد.
 
موسوی با اشاره به وضعیت ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب جدید استان متذکر شد: علاوه بر موضوع محیط زیست، تمرکز بر روی مدیریت بحران آب می‌باشد؛ لذا با پیش بینی‌هایی که در این سیستم تصفیه به عمل آمده، این شرکت در نظر دارد فاضلاب تصفیه شده را در راستای استفاده مجدد واحد های صنعتی و همچنین آبیاری فضای سبز شهرک در نظر بگیرد تا نیاز مصارف آب به حداقل ممکن تقلیل پیدا کند.

گفتنی است 39 شهرک و ناحیه صنعتی در استان مازندران وجود دارد که نزدیک به 15 واحد یعنی حدود 37 درصد از کل نواحی و شهرک‌های صنعتی دارای تصفیه‌خانه فاضلاب هستند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا